Databáze českého amatérského divadla

Texty: HULÁK, Jakub: UHERSKÉ HRADIŠTĚ – ŽEBŘIŇÁK 6. – 7. DUBNA 2011 - Hedvika sama sebou. Deník Dětské scény č. 0, 10. 6. 2011.

Zajímavým pokusem o ryze autorské divadlo byla Hedvika sama sebou. Soubor Pometla ze ZUŠ Rožnov (ved. Lucie Štěpánková) poměrně působivě rozehrává svou osobní výpověď v příběhu dospívající dívky, která pod tlakem disharmonického rodinného prostředí rodiny a problémů ve škole a ve vztazích s přáteli bolestně hledá sama sebe a svou další cestu. Přes jistou rozpačitost ztvárnění rolí dospělých byla inscenace pro své silné téma a přesvědčivé zachycení titulní postavy a jejího vnitřního světa doporučena do širšího výběru na celostátní přehlídku Dětská scéna.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':