Databáze českého amatérského divadla

Texty: HULÁK, Jakub: UHERSKÉ HRADIŠTĚ – ŽEBŘIŇÁK 6. – 7. DUBNA 2011 - Tři sestry a prsten. Deník Dětské scény č. 0, 10. 6. 2011.

Přímým postupem na Dětskou scénu byl oceněn soubor Babinec a Jan z pobočky ZUŠ Uherské Hradiště v Kunovicích (ved. Olga Strašáková), kterému se podařilo vtipně a s nadhledem rozehrát Werichovy Tři sestry a prsten. Zásadní je pro představení osobní vklad šesti dívek a chlapce ve věku patnácti let, zároveň ale zůstává zachována poetika literární předlohy. Leccos by ovšem stálo za to ještě „vyčistit“, domyslet a dotáhnout. Rezervy jsou zejména v nedostatečném zdůvodnění, proč se některé situace rozehrávají naživo a jiné s loutkami.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':