Databáze českého amatérského divadla

Texty: SCHEJBALOVÁ, Pavlína: Dačické kejklování. AS 2011, Výsledky postupových přehlídek I.

Dačické kejklování

Dačické kejklování, jihočeská postupová přehlídka amatérského činoherního a hudebního divadla s výběrem pro Divadelní Děčín. Odehráno devět představení od pátku 4. do neděle 6. března 2011.

Bez určení pořadí do programu Divadelního Děčína doporučeny čtyři inscenace: DS J.K. Tyl České Budějovice – M. Gavran: Vše o ženách; ŠOS Prachatice – bři Čapkové, J. Hruška: Lásky hra osudná: The Best Of!; DK Českokrumlovská scéna – B. Ahlfors: Popel a pálenka; DS Amadis Brno – J. Sauders a spol.: Smíšené dvouhry.

V porotě Vladimír Zajíc, Marie Kotisová, Milan Schejbal.

Počasí krásné, návštěvnost výborná… „Proseděli jste tu 23 hodin,“ pravil ředitel přehlídky Oldřich Svoboda na rozloučenou a na mysli měl ty, kdo viděli všechna představení a chodili na rozborové semináře.

Pavlína Schejbalová
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':