Databáze českého amatérského divadla

Texty: KOŘÍNKOVÁ, Marcela: Divadelní spolek Kroměříž v Kojetíně zabodoval. AS 20.3.2012.

Herečky z DS Kroměříž se na Divadelním Kojetíně 2012 představily s hrou Mikve.
Osm hereček z Divadelního spolku Kroměříž se v sobotu 17. března představilo s hrou Hadar Galron Mikve na soutěžní postupové přehlídce amatérských souborů Divadelní Kojetín 2012.
Svými výkony se jim podařilo zaujmout porotce natolik, že si podle jejich vlastních slov někteří z nich přestali chvíli po začátku představení psát poznámky a nechali se jen unášet dějem a výkony protagonistek.
Při hodnocení po představení slyšely herečky z úst porotců jen slova chvály a obdivu. Snad tedy právem s hrou řešící život ortodoxních židovských žen obsadily v Kojetíně 1. místo a s ním i doporučení na postup na celostátní přehlídku Divadelní piknik do Volyně.
Bez ocenění nezůstala ani Miroslava Kolářová, která získala cenu za režii.
Marcela Kořínková
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':