Databáze českého amatérského divadla

Texty: LAURIN, František: Závěrečné slovo poroty (KDP 2012) - Libra špiritusu možná Spiritus libri. Větrník č. 10, 21. 10. 2012.

Znovuoživená část souboru z Heřmanova Městce mohla zaujmout adaptací hororových povídek Miloslava Švandrlíka. Zdá se však, že tyto rozvedené anekdoty s komediální pointou byly zatím velkým soustem pro skupinu studentů a dvou zkušených herců. Ve Vysokém studentskou hravost nahradila odpovědnost, temporytmus se ztrácel v pauzách a obecněji ilustrovaných postavách. A to pak ani dva dobří a zkušení herci nemohli zachránit. Publikum soubor přijalo vlídně s vírou, že jejich viditelná chuť hrát divadlo v budoucnosti přinese větší úspěchy.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':