Databáze českého amatérského divadla

Texty: VONDRUŠKOVÁ, Helena: Nesoutěžní přehlídka Divadelní podzim Libice nad Cidlinou. AS 28.9.2012.

Nesoutěžní přehlídka Divadelní podzim Libice nad Cidlinou

Rokem 2012 jsme se rozhodli přejmenovat naši přehlídku "Divadelní babí léto" na, nyní výstižnější název, "Divadelní podzim". Důvod je jednoduchý.

Dětské První ročníky přehlídky se konaly v září (či na přelomu září a října), tedy v období babího léta. Postupem let se přehlídka začala nejen rozrůstat počtem představení, ale také prodlužovat až do období mikulášského, resp. předvánočního. To nás vedlo k zamyšlení, že se už vlastně nejedná jen o období babího léta, nýbrž o celý podzim…

Přehlídka ačíná už tento týden v sobotu 29.9.2012 od 19 hodin hrou „Karamelové jablko“. Zahraje DS Tyl Železný Brod. Tato hra není legrace a nám se moc líbila jak je dobře zahraná. Je to ten soubor, který vloni hrál „Kočičí hru“ a hlavní představitelka, která hrála Erži, hraje i zde. Můžeme doporučit. Hra není dlouhá – 70 minut bez přestávky.

V neděli 30.9.2012 od 15,00 hodin vystoupí opět známý divadelní soubor Ty-já-tr Praha s hudební pohádkou „Pohádky do kapsy“.

Letos máme novinku – v sobotu 29.9. před představením je možné zakoupit permanentku na všechna představení pro dospělé (je jich 5) za 240,–-Kč, čímž bude jedno představení zdarma. Permanentka je přenosná a lze i na permanentku zajistit stálé místo v sále.

Tak to jsou letošní novinky v Libici n.C.

Helena Vondrušková
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':