Databáze českého amatérského divadla

Texty: čej: Komedie uzavře festival Divadelní podzim. AS 10.12.2012 (Aktuality).

Komedie uzavře festival Divadelní podzim

Závěr jedenáctého ročníku festivalu Divadelní podzim 2012 v Libici nad Cidlinou patří situační komedii. Ochotnický soubor Vojan z Českého Dubu

přiveze ztřeštěnou veselohru anglického dramatika Dave Freemana Dovolená s rizikem. „Hra nabídne sérii příhod, které mohou nastat když manželé jedou na dovolenou a jsou nuceni zůstat v podivném hotelu. Díky nedorozumění mezi hoteliérem a vrátným pak musí sdílet společný pokoj s další manželskou dvojicí. Do děje také vstupuje i milenka jednoho z přítomných pánů. Nastává příval záměn, zápletek a komických situací. Jak vše dopadne? Přijďte se podívat v sobotu 15. prosince v 17 hodin do libického kulturního domu,“ vzkazuje za pořadatele Helena Vondrušková.

čej
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':