Databáze českého amatérského divadla

Texty: Redakce: Loutkáři se sešli v Lounech - ocenění. Ohře media, Články.

Loutkáři se sešli v Lounech
před dvěma měsíci | Kultura | Volný čas | Zprávy | 0 komentářů
Louny – Ve Stálém loutkovém divadle v Lounech se uplynulou sobotu uskutečnila již XXVII. krajová přehlídka amatérských loutkářů – Louny 2013. Individuální ceny získal Spolek loutkářů v Lounech za zajímavé využití stínohry v inscenaci Dlouhý, Široký a Bystrozraký, LD Spojáček Liberec dostal cenu za osobité zpracování orientální pohádky Maska. Více snímků z přehlídky naleznete zde.

Loutkáři Karlovi Stehlíkovi z LS Klubíčko Cvikov dostal cenu za roli Bázima v inscenaci Zubejda, princezna solimánská a Radek Bašta ze stejného souboru dostal cenu za roli Šahrimana. Přímá nominace do přehlídkového programu Loutkářské Chrudimi byla udělena LD Spojáčku Liberec s inscenací Maska. Náš snímek je z pohádky Dlouhý, Široký a Bystrozraký lounských loutkářů.

Autor: Redakce
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':