Databáze českého amatérského divadla

Texty: STROTZER, Milan: Pražská oblastní přehlídka amatérských divadel 2013. místní kultura.cz, 4.2.2013.

Pražská oblastní přehlídka amatérských divadel 2013
Autor: mis

Divadlo Esence Praha: Bílá paní Avenelská, foto http://esence.mbox.czPRAHA: Pražská oblastní přehlídka amatérských divadel, zkráceně POPAD je jednou ze dvou pražských postupových přehlídek amatérského divadla pro přehlídky celostátní. Na programu POPAD 2013 je devět inscenací. Z části jsou určeny publiku dětskému a z části dospělým divákům.

POPAD je příležitostí pro pražské, ale i mimopražské soubory k prezentaci výsledků divadelní práce, jejich porovnání a také možností dojít při rozborových a hodnotících seminářích odborné reflexe nastudovaných inscenací a v neposlední řadě k vzájemné inspiraci.

POPAD 2013 se uskuteční ve dnech 1. – 3 března 2013 v Divadle Horní Počernice v Praze 9, Votuzské ulici 379.

Přehlídka je soutěžní, a tak nejlepší inscenace mají možnost postupu na přehlídky celostátní. Inscenace pro dospělé publikum na Divadelní PIKNIK Volyně, celostátní přehlídku amatérského činoherního a hudebního divadla. Inscenace určené dětskému publiku na Popelku Rakovník, celostátní přehlídku amatérského činoherního divadla.
Vyhlášení výsledků přehlídky se uskuteční v neděli 3. března od 17 hod.

POPAD pořádá Amatérská divadelní asociace ve spolupráci s Kulturním centrem Horní Počernice ‒ Divadlem Horní Počernice a místním amatérským divadelním souborem Právě začínáme.

Program přehlídky

Související články:
Divadelní Piknik Volyně 2013
Celostátní přehlídka amatérského činoherního divadla pro děti 2013
Článek vložil Milan Strotzer dne: 4. Únor 2013 - 17:30
Zařazeno v kategoriích: ZprávyHl. m. PrahaDěti a mládežSoutěže a festivaly
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':