Databáze českého amatérského divadla

Texty: PÁCL, Radvan: Tři v tom v podání Divadelního spolku Jirásek z Nového Bydžova. AS 11.3.2014-Aktuality.

Tři v tom v podání Divadelního spolku Jirásek z Nového Bydžova

Činoherní klub uvádí: komedii Jaroslava Vostrého Tři v tom v podání Divadelního spolku Jirásek z Nové Bydžova. Na jevišti Činoherního klubu můžete zhlédnout komedii Jaroslava Vostrého inspirovanou komedií dell´arte, jak ji v Novém Bydžově nastudoval Alexandr Gregar.

Činoherní
Hudební

V neděli 16. března můžete na jevišti Činoherního klubu zhlédnout komedii Jaroslava Vostrého TŘI V TOM, inspirovanou komedií dell´arte. V Novém Bydžově ji režijně nastudoval Alexandr Gregar a kostýmy vypravila Pavlína Strnková za výtvarné spolupráce Martina Kučery. Na bicí a perkuse v představení hraje Václav Tláskal.

Divadelní spolek Jirásek byl založen v Novém Bydžově roku 1905. Jeho působení bylo přerušeno až v roce 1986, kdy bylo Jiráskovo divadlo – jeho domovská scéna – uzavřeno kvůli plánované rekonstrukci. Po slavnostním znovuotevření divadla v únoru 2003 se do něj novobydžovští ochotníci mohli znovu vrátit a začali psát novou spolkovou historii: po Jiráskově Lucerně uvedli detektivku Roberta Thomase Past a pohádku Sůl nad zlato, ke 100. výročí spolku Tylovu Fidlovačku, poté Vančurovo Rozmarné léto a nyní hrají Brdečkovu hudební komedii Limonádový Joe a Vostrého Tři v tom.

Právě v této inscenaci v neděli 16. března v Činoherním klubu hrají: Alena Ducháčková, Zuzana Česáková, Pavlína Strnková, Jiří Hruška, Jiří Vacek, Petr Kruliš, Martin Flégr, Daniel Všetečka, Vladimír Všetečka, Michal Skalický a Vladimír Hrubý. Zveme Vás srdečně!

Činoherní klub / Ve Smečkách 26, Praha 1 / Vstupné 90,– 19.30

Radvan Pácl
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':