Databáze českého amatérského divadla

Texty: V Boleslavi odstartoval divadelní festival Léto na dlani (2013). MBnoviny.cz, 12. července v 11:07.

V Boleslavi odstartoval divadelní festival Léto na dlani
vydáno 12. července v 11:07

Mladá Boleslav (koi) Chladné počasí ve čtvrtek rozhodně nepřálo organizátorům divadelního a hudebního festivalu pod širým nebem Léto na dlani. Deštivé počasí totiž odradilo příznivce kultury, na zahájeni dorazila jen malá hrstka diváků. Meteorologové ale slibují na pátek a sobotu lepší počasí, festival tak můžete navštívit i tyto dny. Akce se již tradičně koná v zahradě Centra 83 (za bývalou dětskou nemocnicí) v Mladé Boleslavi. Festival zahájil koncert kapely Bluegrass Friends a následovala divadelní představení.

Pátek 12. července bude věnován především dětem - tedy až na poslední večerní představení. "Zajímavostí jistě je, že všechna páteční představení získala ocenění a postoupila na celostátní přehlídku divadel hrajících pro děti a mládež Popelka Rakovník. O hudební doprovod se postará mladoboleslavská country kapela Flastr," řekl principál Divadýlka na dlani Petr Matoušek. Kapela Flastr zahraje od 15 hodin. Na 16. hodinu je naplánováno vystoupení DS Kocábka Chocerady - To budete čubrnět, v 16.45 Divadýlko na dlani - Tam na své pouti pozdravujte zemi, v 18 hodin KD Čelákovice - O měšci, botách a jablíčku a ve 21 hodin zahraje Divadýlko na dlani - Dlouhý štědrý večer.

V sobotu 13. července si diváci připomenou dvě úspěšná představení Divadýlka na dlani - Inventura (v 16 hodin) a detektivku Osm žen (ve 21 hodin). Jako hosté odpoledne vystoupí brněnské divadlo Amadis s hrou Úžasná svatba (18 hodin). Opět se můžete také těšit na hudební doprovod. Všechny novinky, případné změny či doplnění programu se dozvíte na stránkách Divadýlka na dlani www.divadylko-nadlani.cz nebo na facebokovém profilu - www.facebook.com/divadylko.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':