Databáze českého amatérského divadla

Texty: -red-: Program Jiráskova Hronova 2014. AS 14.7.2014-Přehlídky a festivaly.

Program Jiráskova Hronova 2014

V článku najdete program 84. Jiráskova Hronova a formulář k objednání vstupenek.

Činoherní
Dětské
Experimentální
Hudební
Loutkové
Poezie
Studentské
Pohybové

84. Jiráskův Hronov

Sobota 2. srpna

16.30 a 20.00 hodin / 145´ / JD
Rádobydivadlo Klapý / režie: Jiří Kraus
Šolom Alejchem, Ladislav Valeš: Všechno není košer

14.00, 17.50 a 20.00 hodin / 65´/ SJČ
Ruský kroužek při V.A.D. Kladno / režie: Ruský kroužek při V.A.D. Kladno
Ruský kroužek při V.A.D. Kladno: Charmsovy pašije

16.40, 22.40 a 23.45 hodin / 30´/ SJČ
Bažantova loutkářská družina DS J. J. Kolára při TJ Sokol Poniklá / režie: Tomáš Hájek
Michail Bulgakov, Tomáš Hájek: Morfium

15.30, 20.20 a 21.30 hodin 40'/ SOK
Rámus Plzeň / režie: Rámus Plzeň
Daniela Fischerová, Zdeňka Vašíčková: Škoda času

Neděle 3. srpna

16.30 a 20.00 hodin / 110´/ JD
DS Tyl Rakovník / režie: Alena Mutinská
P. Šabach, I. Hlas, P. Jarchovský, J. Hřebejk, M. Hanuš: Šakalí léta

16.45, 20.45 a 22.30 hodin / 65´ / SJČ
Ruský kroužek při V.A.D. Kladno / režie: Ruský kroužek při V.A.D. Kladno
Ruský kroužek při V.A.D. Kladno: Charmsovy pašije

15.30, 18.40 a 19.45 hodin / 30´ / SJČ
Bažantova loutkářská družina DS J. J. Kolára při TJ Sokol Poniklá / režie Tomáš Hájek
Michail Bulgakov, Tomáš Hájek: Morfium

14.00, 20.20 a 22.30 hodin / 65´ / SOK
BLOK:
Liberi in utero / režie: M. A. Johnová
Dei Terra: Lanugo

MLADIVADLO Litoměřice / režie Aleš Pařízek
Jean Tardieu: Jedno slovo za druhé

Pondělí 4. srpna

16.00 a 20.00 hodin / 90´ / JD
BLOK: Tanec, tanec… – scénický tanec
INTRO Postřelmov / V tunelu
NoTa Plzeň / Inspirace v haiku
TS Magdaléna Rychnov u Jablonce n/N / Brod vědomí
Dzandzare DDM České Budějovice / V zajetí UKV
Malý soubor ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary / V tichu noci
INTRO Postřelmov / Já, ty, my a vy (možná i oni)
Akordy ZUŠ Červený Kostelec / Vyprahlost
ZUŠ Lounských Praha 4 / Nejsi sám
TS Puls SVČ Opava / Poznej se, dotkneš se nebe
Cramps-dance Litvínov / O-svícení

23.15 hodin / 45´ / JD
BLOK: Otevřeno Kolín – pohybové divadlo
Janáčkova konzervatoř a Gymnázium Ostrava / režie: E. Polzerová
E. Polzerová a soubor: Hry nevinné nebo vinné?
Pantomima S.I. Brno / režie: Josef Tichý
Josef Tichý, Jindřich Zemánek: Kupé
TS Puls SVČ Opava / choreografie: E. Vondálová
Bariéry v nás
TS Puls SVČ Opava / choreografie: E. Vondálová
Novinová

16.30 a 20.45 hodin / 125´ / SJČ
ŠAMU Štítina / režie: Václav Benda
Ray Cooney: Rodina je základ státu

14.00, 18.00 a 19.30 hodin / 55´ / SOK
BUDDETO! Plzeň / režie: Michal Ston
I. Procházková, BUDDETO! Plzeň: Nazí

Úterý 5. srpna

16.15 a 20.00 hodin / 135´ / JD
DS Ty-já-tr HROBESO Praha / režie: Luděk Horký
Nikolaj Vasiljevič Gogol: Revizor

14.00 a 17.00 hodin 30´ / SJČ
BUDDETO! Plzeň / režie: Michal Ston
M. Hübschmannová, M. Ston, BUDDETO! Plzeň: O Jančuškovi a Marčušce

18.00, 19.30 a 21.40 hodin / 55´ / SJČ
HOP-HOP Ostrov / režie: Irena Konývková
Z. Bezděková, I. Konývková: Tak tohle je naše Leni?!

15.00, 19.45 a 22.00 hodin / 85´/ SOK
Divadlo SoLiTEAter Praha / režie: Libor Ulovec
John Patrick Shanley: Pochyby

Středa 6. srpna

17.45 a 20.30 hodin / 95´ / JD
Divadlo Kámen Praha / režie: Petr Macháček
Petr Macháček: Mamut mamut

18.00, 20.40 a 22.15 hodin / 30´ / SJČ
BUDDETO! Plzeň / režie: Michal Ston
M. Hübschmannová, M. Ston, BUDDETO! Plzeň: O Jančuškovi a Marčušce

16.00, 20.40 a 22.30 hodin / 65´/ SOK
Divadýlko na dlani Mladá Boleslav / režie: Kateřina Fixová
Thornton Wilder: Dlouhý štědrý večer

Čtvrtek 7. srpna

16.30 a 20.00 hodin / 125´ / JD
Kočovné divadlo Ad Hoc / režie: Jan Duchek
Jan Duchek: Ii congelatore – Zmrazovač (Opera mafia o 3 dějstvích)

16.45, 20.00 a 22.00 hodin / 80´ / SJČ
DS Q10, Studio Divadla Drak Hradec Králové / režie: Filip Huml
Richard Brautigan, Filip Huml: V melounovém cukru

14.30, 20.00 a 21.50 hodin / 95´/ SOK
BLOK
TORZO na druhou Turnov / režie: Romana Zemenová
TORZO na druhou Turnov: Z@visláci
Jednabáseň Praha / režie: Eva Hodinová
Jednabáseň Praha: A teď tu tvou slabomyslnou…

Pátek 8. srpna

16.30 a 18.00 hodin / 35´ / JD
ÚstaF Brno a Voiceband.cz / režie: Zdeněk Šturma
Zdeněk Šturma: Vytrženo z čítanky

15.30, 17.30 a 20.15 hodin / 65´ / SJČ
Divadlo DISK Trnava / režie: Blaho Uhlár
Blaho Uhlár a kolektiv: Solitudo

14.00, 17.35 a 20.15 hodin / 60´/ SOK
Teater Arrièregarden, Dánsko / režie: Teater Arrièregarden
Teater Arrièregarden: Everything has been said, they say

Sobota 9. srpna

16.15 a 19.30 hodin / 135´ / JD
DS Krakonoš Vysoké nad Jizerou / režie: Marie Trunečková
Ernst Bryll, Katarzyna Gärtnerová: Malované na skle

16.30 a 19.30 hodin / 55´ / SJČ
BLOK
TS Light při ZUŠ Na Popelce Praha / režie: L. Tretiagová
Z. Šmíd, L. Tretiagová: Trpaslík byl lesa král
DDS Divadlo Vydýcháno ZUŠ Liberec / režie: L. Vrtišková Hájková, M. Homolová
I. B. Singer, L. Vrtišková Hájková, M. Homolová: Jednou v Chelmu…

14.00, 16.30 a 20.50 hodin / 85´ / SOK
BLOK
Bubliny – DŠ Svitavy / režie: Bubliny a J. Mandlová
Frank Tashlin, Jana Madlová, Bubliny: Medvěd!?!
TYAN Plzeň / režie: Roman Černík
Roman Černík: O Dolfíčkovi a Vlastě

--------------------------------------------------------------------------------

JD – Jiráskovo divadlo / vstupné: Kč 60,–
SJČ – sál Josefa Čapka Hronov / vstupné: Kč od 30,– do 60,– dle délky představení
SOK – Sokolovna Hronov / vstupné: Kč od 40,– do 60,– dle délky představení

Těšíme se na Vaši návštěvu v Hronově!

Případné dotazy na kis@mestohronov.cz nebo 737 608 373 begin_of_the_skype_highlighting 737 608 373 BEZPLATNĚ end_of_the_skype_highlighting.

-red-

Soubory ke stažení
DOCX Program Jiráskova Hronova 2014
DOC Objednávka vstupenek Jiráskova Hronova 2014
DOC Rozhodnutí programové rady Jiráskova Hronova
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':