Databáze českého amatérského divadla

Texty: HILBERT, Zdeněk: Dostavníčko s divadlem 2015! AS 17.4.2015.

Dostavníčko s divadlem 2015!

Blíží se léto a s ním i 3. ročník festivalu ochotnického divadla v Přerově - festivalu Dostavníčko s divadlem. Znovu se můžete těšit na to nejlepší, co přinesl rok 2015 v ochotnickém divadle v Česku i zahraničí.

Činoherní | Experimentální | Hudební

Divadlo Dostavník Přerov vyhlašuje 3. ročník festivalu ochotnického divadla Dostavníčko s divadlem. Festival bude probíhat celé prázdniny, a to každý čtvrtek od 2.7.2015 do 28.8.2015 na letní divadelní scéně u přerovského zám­ku.

Soubory se mohou přihlašovat prostřednictvím webového formuláře, který je k dispozici na stránkách divadla Dostavník: http://www.divadlodostavnik.cz/…-rocnik-2015 Přihlášky posílejte nejpozději do 5.5.2015.

Další informace o festivalu najdete na stránkách http://www.divadlodostavnik.cz/…o-s-divadlem.

Zdraví, tým Divadla Dostavník

Autor: Zdeněk Hilbert
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':