Databáze českého amatérského divadla

Texty: NYKLÍČKOVÁ, Zdeňka: Třinácté (Ne)Šťastné Klášterecké divadelní žně. AS-Aktuality, 25.10.2015.

Třinácté (Ne)Šťastné Klášterecké divadelní žně

Týdenní přehlídka amatérského divadla, kterou pořádá DS Klas a Zámek Klášterec nad Ohří.

Činoherní | Experimentální | Hudební | Loutkové

Tak máme před sebou nešťastnou třináctku. A nemyslíme tím depresivní žačku základní školy, ale již 13. divadelní žně. Pro někoho je 13 šťastné číslo, pro jiného nešťastné. Chvíli jsme přemýšleli, že je pro jistotu přeskočíme a rovnou uděláme čtrnácté, ale nakonec jsme si řekli: Ne! Když třinácté, tak třinácté! A jaké nakonec budou, o tom se přijďte přesvědčit sami.

Na 13. (Ne)Šťastných Kláštereckých divadelních žních nebude chybět soutěžní doprovodný program, možnost popovídat si se soubory o zhlédnutém představení, divácké hlasování o nejlepší inscenaci a Žňoviny. Když vše dobře vyjde, tak i s novou rubrikou.

Hodně štěstí při výběru. Letos si přijdou na své milovníci sci-fi (Solaris), komedie (Bez obřadu), drsně pravdivého humoru s dobrým koncem (Upokojenkyně), hravého a nápaditého divadla (Fraška o Dušanově duši), hudby a tance (Milej pane, umřel soused), fanoušci fotbalu (Šťovík, pečené brambory) a nastupující generace (O Šmolíčkovi), ale i náročnější divák (…daleká cesta) a divák melancholik milující krásu (Večerní chvilka poezie).

Divadelní přehlídku finančně podpořili Ústecký kraj, Město Klášterec nad Ohří a Thun 1794 a. s.

Autor: Zdeňka Nyklíčková
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':