Databáze českého amatérského divadla

Texty: Amaterská Scéna: Piknik Volyně 2016. AS 19.4.2016.

Piknik Volyně 2016

Aktuální program Divadelního Pikniku Volyně 2016 — celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla, která se bude konat ve dnech 5. – 8. 5. a 12. – 15. 5. 2016 v jihočeské Volyni. Kromě bohatého divadelního programu, který nabízí sedmnáct nejlepších inscenací letošní sezóny, se můžete těšit na diskuse o představeních nebo se můžete zúčastnit některého z nabízených seminářů.

Činoherní | Hudební | Semináře

Na výběr máte seminář herectví (Martin Vokoun), jevištní řeči (Eva Spoustová), storytellingu (Martin Hak) nebo diskusní klub (Milan Schejbal).

V lektorském sboru Divadelního Pikniku Volyně letos zasednou: Kateřina Baranowska, Aleš Bergman, Jaromír Hruška, Petr Christov a Radvan Pácl.

Dále se můžete těšit na PIQUE-NIQUE QUIZ – celopřehlídkovou soutěž pro diváky o piknikový koš, na BURKE CUP – soutěž (nejen)divadelních týmů o pobyt na příštím ročníku zdarma a již tradiční noční opékání buřtů a všudypřítomné buchty pana Tichého.

Divadelní Piknik Volyně 2016 se koná pod záštitou ministra kultury Daniela Hermana. Z pověření a za finančního přispění ji pořádá NIPOS-ARTAMA ve spolupráci s Městem Volyně, Volyňskou kulturou, p. o., DS PIKI Volyně a Divadlem Vodvaz Volyně.

Máte-li zájem se Divadelního Pikniku Volyně zúčastnit, vyplňte prosím přiloženou přihlášku nebo kontaktujte Simonu Bezouškovou na tel.: 775 508 654 nebo 603 584 489, nebo e-mailu: bezouskova@nipos-mk.cz

Program, nabídku seminářů, přihlášku do semináře a objednávku ubytování a vstupenek naleznete v přílohách.

Autor: Amaterská Scéna

Přílohy:
DPV-2016-nabidka-seminaru-mgjps.pdf
DPV-2016-objednavka-ucastnik-uct40.pdf
DPV-2016-program-na-plakat-fjo02.pdf
DPV-2016-prihlaska-seminare-u3uah.pdf
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':