Databáze českého amatérského divadla

Texty: HOSTIČKOVÁ, Jana: Divadelní festival Ludmily Cápkové (2016) již klepe na dveře. AS 12.4.2016.

Divadelní festival Ludmily Cápkové již klepe na dveře

Kroměřížský Divadelní festival Ludmily Cápkové, který pořádá Divadelní spolek Kroměříž, se kvapem blíží. Poslední květnový víkend 26. – 29. května 2016 se sjedou soubory, které zůstaly těsně před branami Divadelního Pikniku Volyně 2016, aby se předvedly se svými inscenacemi. Vítězný soubor pak získá postup na přehlídku FEMAD v Poděbradech.

Činoherní | Hudební

Festival se bude jako již tradičně konat v prostorách Klubu Starý pivovar v Kroměříži a bude opět zahalen do tematického hávu, tentokrát ve stylu Rozmarného léta. Program kroměřížského festivalu bude velmi rozmanitý a v rámci přehlídky se bude konat i několik doprovodných programů, například bude možnost navštívit besedu s Janem Přeučilem na téma „Slovo má magickou moc“ a mnoho dalšího. Diváci se mají jistě na co těšit.

Soubory, které byly doporučeny na Divadelní Piknik Volyně 2016 a nebyly vybrány do programu Divadelního Pikniku, mají ještě možnost přihlásit se na 9. Divadelní festival Ludmily Cápkové, a to co nejdříve vyplněním přihlášky na webu DS Kroměříž – Odkaz na web . Budeme moc rádi, když k nám přijedete a prožijete kroměřížský divadelní festival s námi.

Autor: Jana Hostičková
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':