Databáze českého amatérského divadla

Texty: Svitavy, Dětská scéna 2016 – program. NIPOS-ARTAMA.

Dětská scéna 2016 – program

PÁTEK 10. června
10.00–12.45 prezence recitátorů s doprovodem a seminaristů třídy R
13.00–21.30 prezence seminaristů tříd A–E
13.00–13.20 zahájení přehlídky a dílny dětských recitátorů
13.30–14.30 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
seminář R
15.00–18.00 vystoupení recitátorů 3. kategorie
19.30–21.00 beseda lektorského sboru s recitátory 3. kat. a jejich doprovodem
diskusní klub pro doprovod recitátorů 2. a 4. kat.
dílny pro recitátory 2. a 4. kategorie
seminář R
21.45 informační schůzka pro seminaristy tříd A–E

SOBOTA 11. června
8.15–9.15 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
9.00–12.00 semináře A–E
9.30–12.30 vystoupení recitátorů 4. kategorie
10.00–11.50 1. blok přehlídky dětského divadla – vystoupení pro veřejnost
13.30–15.45 1. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
zahájení přehlídky dětského divadla
Puntíkáři, pachatelé dobrých skutků, Taneční studio Light při ZUŠ Na Popelce, Praha 5
O líné babičce, Darebáci, ZUŠ R. Schumanna
Jak se Trivoj smrskl, Tři boty, ZŠ a MŠ Třebotov
16.15–17.45 beseda lektorského sboru s recitátory 4. kat. a jejich doprovodem
diskusní klub pro doprovod recitátorů 2. a 3. kat.
16.15–18.15 dílny pro recitátory 2. a 3. kategorie
seminář R
16.15–17.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 1. bloku
16.15–17.45 dětský diskusní klub
17.15–18.30 diskuse o představeních 1. bloku
18.30–19.30 večerní setkání recitátorů (raut)
20.00 doplňkový program: Kapela jede! aneb Není pecka jako pecka, Naivní divadlo Liberec

NEDĚLE 12. června
8.00–8.45 dílny pro recitátory 2., 3. a 4. kategorie
9.00–11.30 vystoupení recitátorů 2. kategorie
9.00–12.30 dílny pro děti ze souborů
9.00–13.00 semináře A–E
10.00–11.40 2. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
13.00–14.30 beseda lektorského sboru s recitátory 2. kat. a jejich doprovodem
diskusní klub pro doprovod recitátorů 3. a 4. kat.
dílny pro recitátory 3. a 4. kategorie
seminář R
15.00–16.40 2. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
Černošský Pán Bůh, KUK-u-řice, ZUŠ Štítného, Praha 3
Slon a mravenec, Hadřík, ZŠ Havlíčkova, Jihlava
Jak princ hledal princeznu, Čtyřlístek, ZUŠ Chlumec nad Cidlinou
O ztraceném meči aneb Opičí dobrodružství, MaMaMa, Machkovic rodinné divadlo, Mračov
17.15–18.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 2. bloku
18.00–19.00 doplňkové představení
Robert Fulghum a Létající cirkus, LiStOVáNí
19.15–20.45 dětský diskusní klub
diskuse o představeních 2. bloku

PONDĚLÍ 13. června
8.30–12.30 semináře A–E
8.30–12.00 dílny pro děti ze souborů
9.30–11.15 3. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–15.50 3. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
Duhová jiskra, LDO ZUŠ V. Nováka, Jindřichův Hradec
U Pierra, La Grimace, ZUŠ Uherské Hradiště
Láskotoč, Veselé zrcadlo, Gymnázium Ústí nad Orlicí
Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Convivium, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř
16.15–17.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 3. bloku
16.15–18.15 dětský diskusní klub
17.15–18.45 diskuse o představeních 3. bloku
20.00–21.15 doplňkový program
Bílobílý svět, Střípek Plzeň – skupina Šafrányjátr
Cesta do Brna, C Svitavy

ÚTERÝ 14. června
8.30–12.30 semináře A–E
8.30–12.00 dílny pro děti ze souborů
9.30–11.15 4. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–15.40 4. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
Hrajeme si na Bullerbyn, PVdramík, ZUŠ Prostějov
Kdybych já byl dospělý, Pískající vršky, ZUŠ Mohelnice
Strašlivý příběh o Juliáně a Severýnovi, CIVÁRAMO 14–9, ZUŠ Veselí nad Moravou
To víte, Afrika, EsTeNaToMaj, ZUŠ Žamberk
16.15–17.00 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících ve 4. bloku
16.15–18.15 dětský diskusní klub
17.15–18.45 diskuse o představeních 4. bloku
20.00–20.50 doplňkový program
Útěk, HOP-HOP, ZUŠ Ostrov

STŘEDA 15. června
8.30–12.30 semináře A–E
8.30–12.00 dílny pro děti ze souborů
9.30–10.50 5. blok přehlídky – vystoupení pro veřejnost
14.00–15.20 5. blok přehlídky – vystoupení pro účastníky Dětské scény
You, generace, Kontejner 16 v pokoji 225, ZUŠ Jana Štursy Nové Město na Moravě
Leni, Bezejména, ZŠ Aloisina Výšina, Liberec
Malý John a Krvavý koleno, Dramatický soubor ZŠ Železnická, Jičín
15.45–16.30 diskuse lektorského sboru s vedoucími souborů vystupujících v 5. bloku
15.45–17.15 dětský diskusní klub
16.45–18.00 diskuse o představeních 5. bloku
20.00 ukázky z práce seminářů
The Dozing Brothers, Svitavy

ČTVRTEK 16. června
8.30–12.00 semináře A–E
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':