Databáze českého amatérského divadla

Texty: THEATRO ŠPELUŇKA, aneb plníme si své sny. Web Moravsko Budějovicko, květen 2017, s. 17.

THEATRO ŠPELUŇKA,
aneb plníme si své sny Možná už několik z vás zaregistrovalo, že vznikl nový divadelní soubor, tímto bychom se vám rádi představili. Nikdo není na jevišti nováček, všichni z nás poctivě několik let navštěvovali jednu z těch nejlepších – naši, již velmi dobře známou a milovanou Věrušku Pokornou. Právě díky této skvělé autorce, která svojí neskutečnou pílí a trpělivostí s námi nám ukázala, co je to milovat divadlo, můžeme vůbec něco takovéhoto zrealizovat.
Jsme skupinka několika mladých lidí, kteří se rozhodli splnit si svůj sen, a chceme, aby si každý, bez ohledu na věk, něco odnesl z našich představení. Naše představení vznikají pod záštitou MKS Beseda, čímž bychom chtěli moc poděkovat panu Karlu Nechvátalovi a dalším velmi ochotným a vstřícným zaměstnancům za vše, co pro nás dělají. Nyní se již pečlivě připravujeme na premiéru představení Loutkař. Premiéra se uskuteční 26. května ve 20:00 ve Velkém sále v Besedě, čímž bych Vás všechny rád za celý soubor srdečně pozval. Přijďte se společně s námi ponořit do tajemného příběhu a prožít něco nevšedního, co vás nenechá chladnými.
Tš-
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':