Databáze českého amatérského divadla

Texty: Amaterská Scéna: Jiráskův Hronov 2017 - program. AS 15.7.2017.

Program Jiráskova Hronova 2017

Pátek 4. srpna 2017

Jiráskovo divadlo, 17.00 – 20.00

DS Vrchlický Jaroměř / režie: Jan Sklenář

A. a V. Mrštíkové, B. Rychlík. M. Krobot: Rok na vsi



Sobota 5. srpna 2017

Jiráskovo divadlo, 16.45 – 17.45, 20.00 – 21.00

HOP-HOP, ZUŠ Ostrov / režie: Irena Konývková

Ota Hofman, Irena Konývková: Útěk



Sál Josefa Čapka, 16.45 – 17.50, 20.35 – 21.40

Súbor uložit jako Bratislava, SK / režie: Pavel Viecha

Tereza Stachová a kolektiv: Pojednávanie vo veci Genesis



Sál Josefa Čapka, 14.15 – 15.20, 19.00 – 20.05, 22.15 – 22.30

Latrina Magika při V.A.D. Kladno / režie: Latrina Magika

Vítězslav Nezval, John Red: Valérie a týden divů



Myšárna, 19.00 – 19.25, 14.30 – 14.55, 22.15 – 22.30

Inverze Most / režie: Pavel Skála

Pavel Skála a kolektiv: To si viděl



Sokolovna, 22.15 – 23.35

DS Ty-já-tr/NAČERNO Praha / režie: Ondřej Pečený

A. C. Doyle, J. Janků: Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes!



Šapitó, 21.30 – 23.10

NEKROteatro / režie: Jana Micenková

Jana Micenková: Čekání na Mickey Rourka



Neděle 6. srpna 2017

Jiráskovo divadlo, 16.30 – 18.00, 19.30 – 21.00

Rádobydivadlo Klapý / režie: Ladislav Valeš

Ladislav Valeš: …dlouhá cesta



Sál Josefa Čapka, 14.00 – 15.05

Súbor uložit jako Bratislava, SK / režie: Pavel Viecha

Tereza Stachová a kolektiv: Pojednávanie vo veci Genesis



Sál Josefa Čapka, 16.00 – 17.05, 21.00 – 22.05

Latrina Magika při V.A.D. Kladno / režie: Latrina Magika

Vítězslav Nezval, John Red: Valérie a týden divů



Myšárna, 15.30 – 15.55, 17.30 – 17.55, 20.15 – 20.40

Inverze Most / režie: Pavel Skála

Pavel Skála a kolektiv: To si viděl



Sokolovna, 14.15 – 15.05, 16.20 – 17.10, 19.00 – 19.50

Rámus Plzeň / režie: Zdena Vašíčková a soubor

Zdena Vašíčková: V prdeli



Hotelová škola, 22.15 – 23.05

Jan Mocek a kolektiv

Kukačka (work-in-progres)



Malý sál Jiráskova divadla, 22.15 – 23.45

Setkání s Irenou Konývkovou a tvorbou HOP-HOP, ZUŠ Ostrov



Šapitó, 15.00 – 15.40

Divadlo U staré herečky / režie: Jiří Vyšohlíd

Tomáš Jarkovský: Ošklivé kačátko



Park, 20.30 – 21.30

Geisslerss Hofcomoedianten / režie: Petr Hašek

Carlo Gozzi: Láska ke třem pomerančům



Šapitó, 21.30 – 22.40

DS Klas / Divadlo Zdrhovadlo Klášterec n/O / režie: Václav Polda

Bohumil Hrabal: Ostře sledované vlaky



Pondělí 7. srpna 2017

Jiráskovo divadlo, 16:30 – 18.00, 19.40 – 21.10

BLOK Tanec, tanec… a pantomima

CUKR Rakovník / režie: Eva a Jiří Sukovi

Eva Suková: Něco se mi snaží dostat do hlavy

TS Flash Jaroměř / choreografie: Lenka Halašová, Jaroslava Škvorová

Cesta

Studio Po špičkách Roztoky / choreografie: Zuzana Smugalová a soubor

Mezi židlemi

TS PULS SVČ Opava / choreografie: Eva Vondálová

Když to na nás padne

TPS Magdaléna, Rychnov u Jablonce n/N / choreografie: Ludmila Rellichová a soubor

Milióny v jednoho člověka

Naoko Šumperk / choreografie: Anna Jirmanová a soubor

Sedmá symfonie v baru

Legarmm Klášterec nad Ohří / choreografie: soubor

V kontextu

BT Studio Pardubice / choreografie: Naďa Gregorová

Skrýše

ZUŠ Klapkova Praha / choreografie: soubor

Uzemnění



Sál Josefa Čapka, 14.00 – 14.50, 16.30 – 17.20

Záludňáci, ZUŠ Litoměřice / režie: Lenka Pařízková a Záludňáci

Lenka Pařízková a Záludňáci: Jak daleko je daleko



Sál Josefa Čapka, 19.00 – 21.10

Teátr Vaštar Ostružno / režie: Michal Ston

Michal Ston volně na motivy Williama Goldinga: Svině (2017, ostrov)



Myšárna, 14.00 – 14.55, 17.40 – 18.35, 19.30 – 20.25, 21.30 – 22.25

Gympl Brandejs, Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n/L – Stará Boleslav

/ režie: Kateřina Bartošová

Kótaró Tanaka, Lafcadio Hearn: Ještě jeden příběh…



Sokolovna, 15.20 – 15.25, 19.30 – 19.55, 21.35 – 22.00

DěS – MAlá a VElká, Městké divadlo Český Krumlov

/ režie: Veronika Holcová, Marta Hermannová

Josef Hiršal, Bohumila Grögorová: Svět nás má!



Náměstí, 13.00

Kejklíř Vojta



Hotelová škola, 22.20 – 23.10

Jan Mocek a kolektiv

Kukačka (work-in-progres)



Malý sál Jiráskova divadla, 22.20 – 23.50

Prof. Pavel Drábek – beseda

Překlad a adaptace



Park, 15.00 – 15.55

Kejklířské divadlo z Doudleb / režie: Vojta Vrtek a Jan Brůček

Vojta Vrtek a Jan Brůček: O kouzelné kuličce aneb Jak Vojta k šikovnosti přišel



Park, 19.00 – 19.40

Marco Migliavacca (IT)

MigliaOnSHOW



Park, 21.30 – 22.30

SUD Suchdol nad Lužnicí / režie. Lenka Cvrčková st.

Lenka Cvrčková ml., Vít Chaloupka: Sherlock Holmes – zrození zla



Šapitó, 22.30 – 23.40

Divadlo BANDA / režie: Pavel Němec

Pavel Němec: Klaun



Úterý 8. srpna 2017

Jiráskovo divadlo, 17.00 – 18.35, 19.30 – 21.05

Divadlo poPUD Brno / režie: Jiří Petrů

Julia Cho: Archiv jazyků



Sál Josefa Čapka, 16.30 – 18.40

Teátr Vaštar Ostružno / režie: Michal Ston

Michal Ston volně na motivy Williama Goldinga: Svině (2017, ostrov)



Sál Josefa Čapka, 20.00 – 20.50

Záludňáci, ZUŠ Litoměřice / režie: Lenka Pařízková a Záludňáci

Lenka Pařízková a Záludňáci: Jak daleko je daleko



Sokolovna, 14.00 – 15.10, 21.30 – 22.40

DS Vojan Libice nad Cidlinou / režie: Jiří Hlávka

Jiří Hlávka na motivy Viktora Dyka: Co vyprávěl Sepp Jörgen



Myšárna, 14.00 – 14.55, 15.40 – 16.35, 17.30 – 18.25, 23.00 – 23.55

Gympl Brandejs, Gymnázium J. S. Machara, Brandýs n/L – Stará Boleslav

/ režie: Kateřina Bartošová

Kótaró Tanaka, Lafcadio Hearn: Ještě jeden příběh…



Malý sál Jiráskova divadla, 21.40 – 22.40

Divadlo Dagmar Karlovy Vary / režie: Jan Hnilička

Anna Barkovová, Hana Franková, Magdaléna Hniličková: Anna



Šapitó, 15.00 – 16.00

Martin Hak

Děda Jožka



Park, 16.30 – 17.30

Kejklířské divadlo z Doudleb / režie: Vítězslav Marčík

Vítězslav Marčík: Don Quijote z Doudleb



Park, 19.00 – 20.30

We are C! Praha / režie: Martin Vokoun

William Shakespeare: Sen noci svatojánské



Šapitó, 18.00 – 18.45

DS JeLiTa Nymburk / režie: Michal Douša

Jean-Paul Sartre: S vyloučením veřejnosti



Středa 9. srpna 2017

Jiráskovo divadlo, 16.30 – 17.35, 20.30 – 21.35

Reverzní dveře Brno / režie: Kamila Konývková Kostřicová

Jean-Paul Sartre, Kamila Konývková Kostřicová: Já jsem Lucien



Sál Josefa Čapka, 16.30 – 18.30, 19.30 – 21.30

BURANTEATR Brno / režie: Šimon Caban

Michal Isteník, BURANTEATR, Šimon Caban: Univerzální sci-fi



Sokolovna, 14.00 – 14.35, 15.30 – 16.05, 19.30 – 20.05

JAKKdo, ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř

A. a V. Mrštíkové, J. Holasová a soubor: Musí to bét?



Malý sál Jiráskova divadla, 22.10 – 23.10

Divadlo Dagmar Karlovy Vary / režie: Jan Hnilička

Anna Barkovová, Hana Franková, Magdaléna Hniličková: Anna



Jiráskovo divadlo, 22.15 – 23.35

Červená

předpremiéra dokumentu Olgy Sommerové



Šapitó, 15.00 – 15.40

Divadlo Toymachine / režie: Tomáš Běhal, Tomáš Podrazil

Tomáš Běhal, Tomáš Podrazil: Král Karel



Čtvrtek 10. srpna 2017

Jiráskovo divadlo, 19.00 – 20.15, 21.30 – 22.45

Divadelní studio Tišina, Ťumeň, Rusko / režie: Marina Delikatnaja

Nikolaj Vasiljevič Gogol: Revizor



Jiráskovo divadlo, 14.30 – 15.00, 16.30 – 17.00

TS Light Praha / režie: Lenka Tretiagová

Lenka Tretiagová: Děti lví srdce



Sál Josefa Čapka, 16.20 – 18.50, 20.45 – 23.15

Divadlo Letí / režie: Martina Schlegelová

Anna Saavedra: Olga (Horrory z Hrádečku)



Sokolovna, 10.30 – 10.55

JAKKdo, ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř

A. a V. Mrštíkové, J. Holasová a soubor: Musí to bét?



Sokolovna, 15.30 – 15.55, 17.30 – 17.55, 20.45 – 21.10

Divadlo Vydýcháno, ZUŠ Liberec / režie: Lukáš Horáček, Tomáš Holý a soubor

Joseph Jacobs, Lukáš Horáček: Andrew Coffey – vyprávěj příběh



Myšárna, 19.30 – 20.30, 21.00 – 22.00

Martin Hak

Píseň pro lakomce



Náměstí, 17.45 – 18.15

TS Light Praha

Lidovky „Light“



Park, 15.00 – 15.40

Marco Migliavacca (IT)

MigliaOnSHOW



Park, 17.00 – 18.20

Divadelní klub Jirásek Česká Lípa / režie: Václav Klapka

Václav Klapka: Commedia ála carte



Šapitó, 22.30 – 22.55

Frikulíni / režie: Frikulíni

Frikulíni: Pecky v mandarinkách



Pátek 11. srpna 2017

Jiráskovo divadlo, 16.30 – 17.50, 19.45 – 21.05

DS Symposion Třebechovice pod Orebem / režie: Petr Hofman

Alfred Jarry: Vono to pude aneb Král Ubu



Sál Josefa Čapka, 14.15 – 15.45, 21.30 – 23.00

Divadelní klub Jirásek Česká Lípa / režie: Václav Klapka

Václav Klapka: Commedia ála carte



Sokolovna, 10.30 – 10.55

Divadlo Vydýcháno, ZUŠ Liberec / režie: Lukáš Horáček, Tomáš Holý a soubor

Joseph Jacobs, Lukáš Horáček: Andrew Coffey – vyprávěj příběh



Sokolovna, 17.30 – 18.35, 20.00 – 21.05

Slovanský tyátr, Slovanské gymnázium Olomouc / režie: Zdeněk Vévoda

Alois a Vilém Mrštíkové, Zdeněk Vévoda: Maryša



Myšárna, 16.30 – 17.05, 18.15 – 18.50, 21.40 – 22.15

Mikrle Jaroměř / režie: Jarka Holasová, Matěj Kubina

K. Čapek, J. Holasová, M. Kubina: Šlépjej



Náměstí, 19.00 – 19.25

Divadlo A O Praha / režie: Divadlo A O Praha

Divadlo A O Praha na motivy italské pohádky: O třech hrbáčcích



Malý sál Jiráskova divadla, 22.00 – 23.20

Divadlo Navenek Kadaň / režie: Tereza Gvoždiaková

Ira Levin: Veroničin pokoj



Šapitó, 15.00 – 16.00

Divadlo 100 opic / režie: Jakub Vašíček a soubor

Jakub Vašíček a soubor: DlouŠiBy



Sobota 12. srpna 2017

Jiráskovo divadlo, 16.00 – 17.20, 19.20 – 20.40

1. neratovická divadelní společnost / režie: Miroslav Král

Charles Perrault: Oslí kůže aneb Nebojíš se, princezničko?



Sál Josefa Čapka, 16.30 – 17.50, 19.20 – 20.40

Kočovné divadlo Ad Hoc / režie: Kočovné divadlo Ad Hoc

Jan Duchek: Nové TV



Sokolovna, 10.30 – 11.35

Slovanský tyátr, Slovanské gymnázium Olomouc / režie: Zdeněk Vévoda

Alois a Vilém Mrštíkové, Zdeněk Vévoda: Maryša



Sokolovna, 14.30 – 15.05, 18.20 – 18.55

GT Hlinsko / režie: Tomáš Pšorn, Lada Leszkowová

Václav Havel: Havlovy kraťasy: Vernisáž



Myšárna, 14.00 – 14.35, 15.30 – 16.05, 17.45 – 18.20

Mikrle Jaroměř / režie: Jarka Holasová, Matěj Kubina

K. Čapek, J. Holasová, M. Kubina: Šlépjej



Náměstí, 21.30

Slavnostní zakončení JH s ohňostrojem
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':