Databáze českého amatérského divadla

Texty: Amaterská Scéna: Budiž stín! AS 31.7.2017.

Budiž stín!

Národní přehlídka divadla stínového, zejména meotarového se uskuteční v sobotu 7. a v neděli 8. října 2017 v Poniklé (západní Krkonoše). Zahrát si můžete i vy.

Loutkové

Vážení loutkářští přátelé,

Bažantova loutkářská družina z Poniklé si Vás dovoluje pozvat na samozvanou národní přehlídku stínového divadla „Budiž stín!“, jejíž první ročník se zaměří především na divadlo meotarové. Kdož máte co ukázat, hlaste se chutě Tomáši Hájkovi (Hajecek@seznam.cz; 603 569 389). Vše bude tak trochu na koleně, tak trochu improvizovaně, ale snad i mile sousedsky. Součástí přehlídky bude též seminář o hře s meotarem, společné diskuse, vyhlášení meotarové inscenace roku, etc.

Přihlásit se můžete jako hrající soubor (do konce srpna) i jako divák – seminarista (alespoň den předem).

Ubytování a stravování bude zajištěno přímo v objektu kulturního domu v Poniklé.

Podrobnosti včas přinese: https://www.facebook.com/…ska.druzina/

Přijeďte, bude legrace!

Tomáš Hájek

Autor: Amaterská Scéna
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':