Databáze českého amatérského divadla

Texty: Amaterská Scéna: Českolipský divadelní podzim představuje program (2017). AS 4.9.2017.

Českolipský divadelní podzim představuje program

Od 10. do 14. října se diváci mohou těšit na další ročník Českolipského divadelního podzimu. Přehlídka nejzajímavějších inscenací amatérské i profesionální scény uvede celkem osm inscenací a výstava ve foyer divadla.

Činoherní | Hudební

Novinkou letošního ročníku je prolog, který celou přehlídku uvede. Bude jím mimořádné představení Divadla Petra Bezruče Ostrava Spalovač mrtvol, který je na programu v pondělí 2. října. Následovat bude ve středu 4. říjnu promítání legendárního filmu Spalovač mrtvol, který uvede herečka Vlasta Chramostová a kameraman filmu Stanislav Milota.

Celý program si můžete pilně nastudovat ZDE. Vstupenky na všechna představení přehlídky jsou k dostání v předprodeji v KD Crystal. Stejně jako v loňském roce je možné si na všechna představení hlavního programu (vyjmut je Spalovač mrtvol, sobotní pohádka a výstava) koupit nepřenosnou permanentku za 480 Kč. I ta bude k dostání v KD Crystal.

Veškeré informace o vstupenkách najdete ZDE.

Více informací najdete na stránkách http://www.cldp.cz/

Autor: Amaterská Scéna
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':