Databáze českého amatérského divadla

Texty: Hradec Králové, region WP, krajská postupová přehlídka sólových recitátorů 2017 - výsledky. IMPULS.

Wolkrův Prostějov 2017

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO KOLA WOLKROVA PROSTĚJOVA

Krajská soutěž v recitaci potvrdila, že o poezii je mezi studenty zájem


Recitátoři se sešli na krajské soutěži v přednesu Wolkrův Prostějov. Tradičním místem jejich setkání bylo Divadla Jesličky Josefa Tejkla v Hradci Králové. Do krajského kola se přihlásilo třicet čtyři recitátorů. Jejich výkony sledovala tří členná porota ve složení Jana Machalíková, Jan Dvořák a Jaroslav Pokorný.

„Velmi si vážíme toho, že se předsednictví v porotě ujala právě Jana Machalíková. Známá lektorka, recitátorka, vedoucí studia uměleckého přednesu, organizátorka recitačních přehlídek, vedoucí dětských divadelních souborů, trenérka improligy, improvizátorka, členka divadla ve výchově SPOLUPOSPOLU a pedagog PedF UK a KVD DAMU,“ vyjmenovává organizátorka soutěže Kateřina Prouzová.

Po skončení přednesů porota zasedla s mladými recitátory v kruhu a rozebírala s nimi jednotlivé texty. Poskytla cenné rady a doporučení. Nabízela další možné pohledy na vybrané texty.


Do celostátního kola postupují a diplom získali:wp 1

Damián Tejkl
Alžběta SkořepováDoporučení na postup do celostátního kola a čestné uznání získaly:
Monika Němečková
Barbora Makysmovová
Lenka Jechová
Petra Březinová
Kateřina Linková
Kateřina PrášilováČestné uznání získaly:
Nela Hrobařová
Diana Holá

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':