Databáze českého amatérského divadla

Texty: Amaterská Scéna: BYLO NÁS PĚT ANEB ... . AS-kalendáium 3.2.2018.

BYLO NÁS PĚT ANEB ...
Praha (Praha)

Akce se koná: 3.2.2018

Místo konání: Činoherní klub, Ve Smečkách 26, Praha 1

Web akce: http://cinoherniklub.cz

Podrobnosti:

Činoherní klub uvádí:
Divadýlko na dlani / Mladá Boleslav
BYLO NÁS PĚT
ANEB KLUCI NESTÁRNOU
Vraťte se s námi do dětství.
Dramatizace podle knihy Karla Poláčka Bylo nás pět, režie: Petr Matoušek / Světla a zvuk: Petr Havlík / Hrají: Luboš Dvořák nebo Jeník Hejdrych, Jan Jíše, Radek Kotlaba, Libor Ševců, Petr Matoušek, Martin Weiss, Blanka Kučerová nebo Kristýna Weissová, Marcela Paterová, Klára Pabištová, Kristýna Licinbergová, David Bohata a Roman Dušek.
Narodilo jsem se v roce 1998 někdy koncem léta. Jméno mám myslím, jak se patří. Je v něm úplně všechno. Nevěříte? Tak za prvé: jsem docela malé divadlo a tudíž se lehce schovám do dlaně. Dále: na dlani je vepsán celý náš osud, dlaní se dá konejšit, trestat, dlaně jsou mosty, kterými se navzájem potkáváme, a navíc dlaněmi se tleská, aplauduje, plácá…
www.divadylko-nadlani.cz
Vstupné: 90,-Kč / Začátek 19:30
Přehlídka amatérských divadelních souborů v roce 2018 se uskutečňuje za finanční podpory MK ČR.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':