Databáze českého amatérského divadla

Texty: Amaterská Scéna: Hanácký máj (2018) zná vítěze. AS 8.5.2018.

Hanácký máj zná vítěze

Osm dnů plných divadla. To byl letošní ročník Hanáckého máje, který napsal svoji tečku za dvaatřicátým ročníkem uplynulou sobotu. V podvečer proběhlo vyhlášení vítězů, které vybírala odborná porota.

Činoherní | Hudební


Z představení pro děti doporučila soubor nebo i více souborů na Národní přehlídku amatérského divadla Popelka Rakovník 2018 a pro dospělé pak ukázala jeden soubor přímo a doporučila jeden nebo více souborů do programu Národní přehlídky venkovských divadelních souborů Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou 2018.

Po dlouhém a pečlivém rozhodování odborná porota doporučila do programu Národní přehlídky amatérského divadla Popelka Rakovník 2018 spojené divadelní soubory Dostavník Přerov a Stodola Jiříkovice s inscenací hry Zdeňka Hilberta – Inferno aneb Konec legrace, dále pak Divadlo Strom Brno s inscenací hry Karla Jaromíra Erbena Hrnečku, vař.

Autor: Amaterská Scéna
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':