Databáze českého amatérského divadla

Texty: NÁGR, Michal: Kníratá premiéra (Chlap na zabití). AS 15.11.2018.

Kníratá premiéra

Divadlo-Osada-plakat-na-premieru-e4dfg

Chtěli bychom Vás informovat o některých detailech naší nedělní premiéry hry Chlap na zabití. Jak asi mnozí víte, divadelní spolek Osada dlouhodobě podporuje charitativní a osvětovou činnost v podpoře boje proti rakovině prostaty, známou jako Movember. Každý listopad si ti odvážnější a krásnější z nás nechávají růst tolik oblíbený knírek, v průběhu měsíce zveřejňujeme různé osvětové materiály týkající se tohoto onemocnění a také vybíráme a vyzýváme k poskytnutí finančních prostředků, které zasíláme na konto příslušné mezinárodní nadace.

Vážení divadelní přátelé,

divadelní spolek Osada zve na premiéru nově nastudované komedie Chlap na zabití. Premiéra se uskuteční v Horní Bříze v kulturním domě (Klub) v neděli 18. listopadu od 17 hodin. Vstupenky budou k dispozici na místě před představením.

Chtěli bychom Vás informovat o některých detailech naší nedělní premiéry hry Chlap na zabití. Toto představení bude netradiční už tím, že se jedná o premiéru, my jsme se však navíc rozhodli, že využijeme této příležitosti i k další dobré věci.

Jak asi mnozí víte, divadelní spolek Osada dlouhodobě podporuje charitativní a osvětovou činnost v podpoře boje proti rakovině prostaty, známou jako Movember. Každý listopad si ti odvážnější a krásnější z nás nechávají růst tolik oblíbený knírek, v průběhu měsíce zveřejňujeme různé osvětové materiály týkající se tohoto onemocnění a také vybíráme a vyzýváme k poskytnutí finančních prostředků, které zasíláme na konto příslušné mezinárodní nadace. Závěr tohoto snažení již tradičně probíhá v dobré kníraté náladě s vlastním hudebním doprovodem na konci měsíce v restauraci Český lev (Zákruta) v Horní Bříze (kam vás samozřejmě na 30. listopadu srdečně zveme), kde má každý možnost přispět do Movemberové kasičky.

Letošní rok bude v tomto ohledu ještě lepší. Rozhodli jsme se, že využijeme listopadového termínu naší premiéry a spojíme tak říkajíc příjemné s užitečným. Veškerý výtěžek z prodeje programů k představení bude zahrnut do naší Movemberové kasičky a po skončení měsíce bude spolu s ostatními vybranými penězi zaslán nadaci (z tohoto důvodu bude program nabízen za symbolických 30 Kč). Aby to ale také byla trochu zábava a aby charitativní podpora byla vyjádřena i pomocí toho nejviditelnějšího symbolu Movemberu – kníru, každý kdo bude při koupi vstupenky pod nosem „ozdoben“ knírem, má od nás program zdarma (v době MeToo a zdravého feminismu nelze pochopitelně znevýhodňovat žádnou skupinu diváků, tedy ani ty, kterým z rozličných důvodů knír neroste, např. ženy apod., počítá se tedy i knír umělý nebo namalovaný – výtvarné pomůcky budou na místě k dispozici J). Získání programu zdarma samozřejmě neznemožňuje poskytnutí jiného příspěvku do kasičky, která bude u pokladny k dispozici.

Přátelé, užijme si společně premiéru, přejeme příjemnou zábavu a děkujeme za vaše příspěvky na dobrou věc.

Autor: Michal Nágr
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':