Databáze českého amatérského divadla

Texty: Praha-Stodůlky, Stodůlecký píseček, pátek 22.3.2019 - program, info o souborech.

Stodůlecký Píseček 2019
Pátek 22.3. / 15:30 / Divadlo

23. ročník regionální přehlídky experimentujícího divadla s výběrem na Šrámkův Písek a studentského divadla s výběrem na Mladou Scénu

15:30 / Velký sál / 60 min

Cirquonauti: Kolemjdoucí

KOLEMJDOUCÍ Někam jdeme. Chceme jít dál. Chtěli bychom dojít až na konec. Jdeme oklikou, nebo jdeme přímo. Někdy jdeme zpět. Jsme kolemjdoucí. Cestou potkám tebe, nebo ty potkáš mě a chvíli jdeme spolu. Cestou se občas ztratím, zastavím. Zůstaneš se mnou?

Obsazení: Viktorie Antošová, Apolena Foltýnová, Matylda Habartová, Valerie Hetzendorfová, Dorothea Hofmeisterová, Johana Hofmeisterová, Adam Hora, František Kloda, Vilma Vojtíšková16:50 / Malý sál / 30 min

Inverze: Měsíc

Tř i holky, tř icet dní. Experiment. Škola a zklamání. Party a kluk. Máma a děti. Tři světy, jedna inscenace. Pohyb. Moment. Sex. Ráno. Knížky.

Obsazení: Leona Houdková, Kateřina Kudláčková, Anna Dobdová17:50 / Velký sál / 50 min

Nabalkoně: Xgona

Antická tragédie Antigona. Základní látka mnohokrát zpracovávaná, přesto stále živá — a víc než to, dokonce se spolu s divadelními trendy vyvíjí. Inscenace divadla Nabalkoně je zajímavá svými přesahy do přítomnosti, či dokonce budoucnosti; nikoli pouze v tématu, ale také v přímých odkazech na konkrétní problémy současnosti. Postava Antigony je v naší inscenaci nadčasovou postavu komentující nejen události. Sofoklovy předlohy, ale také událostí, které se teď a tady odehrávají v našich životech. Má naše generace díky globálním environmentálním problémům šanci dožít se stáří? Xgona je apelem, výzvou a zoufalou prosbou o přežití generace Zet.

Obsazení: Julie Brožová, Kvido Lotrek, Radka Dušková, Zuzana Česáková, Petr Šuráň, Petra Škulová

19:30–21:00 / Restaurace / Diskuzní blok
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':