Databáze českého amatérského divadla

Texty: Varnsdorf, Tanambourrée 2015 - program 5.6.2015.

V pátek 5. června 2015 v zahradě Mateřské školky na Národní ulici pokračoval 17. ročník otevřeného celostátního festivalu scénického tance TANAMBOURRÉE 2015 tradičním představením pro MŠ a I. stupeň ZŠ.

Pokud se něco za ty roky konání festivalu stalo tradicí, tak je to skutečnost, že v pátek dopoledne je prostě hezky. Sluníčko svítilo i letos, rododendrony kvetly, dorazily mateřské školky a dokonce i základní školy. Ovšem pokud v roce minulém bylo souborů a čísel tolik, že dokonce byla přestávka uprostřed, bylo letos tanečků jen 5. Hlavní tíhu krátkého programu nesla pořádající varnsdorfská ZUŠka se 3 čísly, po jednom vystoupení přidaly DS Altík Praha a TPS Magdaléna z Rychnova:

1. Jaro v nás – TO ZUŠ Varnsdorf

2. Jak si duha hrála s pampeliškou – TO ZUŠ Varnsdorf děti z MŠ

3. Živly živě – DS Altík Praha

4. Jako dotek motýlích křídel – TO ZUŠ Varnsdorf

5. Naděje… – TPS Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou

Poslední vystoupení plynule přešlo ve společný závěrečný tanec s přítomnými.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':