Databáze českého amatérského divadla

Texty: Karviná, Krajské kolo WP, HARMONOGRAM WP 2020. Poskytla paní Semančíková.

HARMONOGRAM WP 2020
(neděle - K3 Bohumín, pondělí Juventus Karviná)

Počítejte s tím, že harmonogram je orientační a může být na místě časově upravován podle potřeby.

NEDĚLE 28.6. – K3 Bohumín
12.45 prezence
13.00 zahájení
13.15 – 13.45 hlasová rozcvička (vede Věra Vojtková)
13.45 – 14.00 divadlo poezie (ZUŠ Karviná)
14.15 – 16.45 recitátoři s pauzami
16.45 – 17.45 pauza na jídlo (hned poblíž jsou dvě restaurace, nedaleko je i kebab, možná zajistím polévku, vevnitř v K3 se však jíst vzhledem k současným hygienickým opatřením nesmí, pro jistotu si vezměte svačiny a pití, venku nedaleko K3 se dá posedět na lavičkách na náměstí)
práce poroty
17.45 – 18.45 WP seminář s Janou Cindlerovou – Podivuhodná setkání v podivné hře, která se skoro nedá číst (seminář inspirující hledání aktuálnosti v textech, po kterých běžně nesáhneme, na příkladu více než 150 let staré hry Josefa Kajetána Tyla)
17.45 – 18.45 rozbory recitátorů, kteří nemohou být v pondělí
19.00 – 19.20 slavnostní vyhodnocení (krátce organizační k dalšímu dni)
19.30 - 21.00 rozbor divadel s porotou (v restauraci)
19.30 – 22.00 ( táborák a zpěv na zahradě)

PONDĚLÍ – 29.6. – Juventus Karviná
(propojeno i s recitátory základních škol – 20 recitátorů, zatímco bude probíhat váš rozbor s lektory, budou mít doprovodný program)

9.00 – 10.00 (1. část)
rozbory vašich nedělních vystoupení – diskuse s lektory
10.00-10.30 společné představení lektorů všem recitátorům
recitace skupiny M

10.30-11.30 (2. část)
rozbory vašich nedělních vystoupení – diskuse s lektory
11.30-11.50
někteří z Vás zarecitují svůj text recitátorům 8. a 9. tříd (domluvíme po neděli)
11.50 – 12.45 seminář s Terezou Lexovou – pohybová a hlasová průprava

OFICIÁLNÍ UKONČENÍ WP (MŮŽETE VŠAK ZŮSTAT NA VYSTOUPENÍ RECITÁTORŮ 6.-9. TŘÍDA A ZAPOJIT SE SPOLU S RECITÁTORY 8.-9. TŘÍD DO SEMINÁŘE ZAMŘENÉHO NA PRÁCI S TĚLEM

13.00 – 13.30
pokud si během dopoledne objednáte pizzu, doveze se na tento čas (nabídka bude k dispozici)
13.40 – 14.10 práce s tělem (spolu s recitátory 8. a 9. třída)
14.20 – 15.50 recitace 6.- 7. třída
recitace 8.-9. třída
dva monology
15.50-16.00 volba Ceny diváka
16.15 – 16.30 vyhodnocení recitátorů - 6.-9. třída

Velký sál sál ve sklepě zrcadlový sál třída

WP VELCÍ III. kat., IV. kat. MALÍ

9.00 – 10.00 9.30 – 9.40 přivítání
rozbory 9.40 – 10.00 hlasovka (Katka)
kolečko 10.00 – 10.10 představení poroty
10.10 – 10.25 jako předrecitátor Kubík Z.,
pak malí (3) - zarecitují všem
10.25 – 10.30 pauza, odchod 4. kategorie na seminář,
odchod Wolkráčů (na rozbory)

10.25 – 11.25 10.30 – 10.55 recitátoři 6.-7. třída (7 recitátorů) nanečisto,
recitují malým
rozbory
10.30 – 11.25 seminář pro IV. kategorii Terezka


11.30 – 11.50 11.00 – 11.35 - práce s tělem Jitka (7 dětí ze třetí kategorie)
porotci pauza 11.00 -11.35 – experimentování, malí LS
kromě Emy


11.40 – 12.40 třetí kategorie – práce s textem LS

11.30 – 11.50
ukázkové recitace WP 11.45 – 12.40 malí – výtvarný a slohový úkol
k textu (zajistit dohled) – Katka
(možná – pomoc – experimentování
s textem s malými – Jana C.)

12.40 – 12.50 pauza malí před recitací

11.50 – 12.45
rozbor na textech (Ema), IV. kat. 12.50 – 13.00 recitace
(3 malí)
11.50 – 12.45 WP, seminář s Terezkou pro WP

12.50 – 13.00 podívat se na malé, zda se recitace někam posunula
rovnou ocenění (jedno zlaté, dvě ocenění)
13.00 - 13.30 pauza, oběd (všichni)

13.35 – 14.00 rozbor

13.40 – 14.10 práce s tělem (Jitka, IV. kategorie WP),
13.40 – 14.10 seminář pro třetí kategorii (Terka)

14.20 – 15.50 recitace ( monology) účastníci WP hosté
15.50 – 16.00 pauza (volba ceny diváka)
16.00 – 16.15 řízená diskuse o recitacích (já) zpívání
rozdíl recitace x monolog ( info o přehlídce Kandrdásek)
16.15 – 16.30 vyhodnocení (oficiální rozloučení s WP)

16.30– 17.15 rozbor s porotou třetí kategorie ( Valíková)

souběžně pro IV. kategorii seminář s Cindlerovou

17.15-18.00 - rozbory IV. kategorie (dvě skupinky s prostřídáním)

Ema
9.00-10.00 rozbory WP
10.00-10.30 představení porotců, recitace malých
10.30 – 11.30 rozbory WP
11.30 – 11.50 recitace vybraných Wolkráků pro IV. kategorii
11.50 – 12.45 rozbor a povídaní s Emou Zámečníkovou o viděném a slyšeném
12.50 – 13.00 opět recitace svého textu před ostatními
(uvidíme, zda se něco málo na recitaci změní)
ocenění mladších
13.00-13.30 obědová pauza (předem budete mít možnost nechat si dovézt pizzu)
13.30-14.00 rozbory recitačních vystoupení tří malých s porotou
Od 14.20 u recitací starších

Terezka Lexová
10.00-10.30 představení porotců, recitace malých
10.30 – 11.25 seminář pro IV. kategorii – s textem
11.50-12.45 seminář pro WP – pohybová a hlasová průprava
12.50 – 13.00 opět recitace tří malých před ostatními
(uvidíme, zda se něco málo na recitaci změní)
ocenění mladších
13.00-13.30 obědová pauza (předem budete mít možnost nechat si dovézt pizzu)
13.40-14.10 práce s textem, III. kategorie
Od 14.20 u recitací starších


Jana Cindlerová
9.00-10.00 rozbory WP
10.00-10.30 představení porotců, recitace malých
10.30 – 11.30 rozbory WP
11.45 – 12.40 malí – výtvarný a slohový úkol k textu (zajistit dohled) – Katka
(možná – pomoc – experimentování s textem s malými – Jana C.)
12.50 – 13.00 opět recitace tří malých před ostatními
(uvidíme, zda se něco málo na recitaci změní)
ocenění mladších
13.00-13.30 obědová pauza (předem budete mít možnost nechat si dovézt pizzu)
Od 14.20 recitace u starších
16.30-17.15 pro IV. kategorii seminář

Standa Nemrava
9.00-10.00 rozbory WP
10.00-10.30 představení porotců, recitace malých
10.30 – 11.30 rozbory WP
11.40 – 12.40 třetí kategorie – práce s textem LS (výpomoc se mnou, mám nachystaný seminář, ale možná budu odbíhat)
12.50 – 13.00 opět recitace tří malých před ostatními
(uvidíme, zda se něco málo na recitaci změní)
ocenění mladších
13.00-13.30 obědová pauza (předem budete mít možnost nechat si dovézt pizzu)
Od 14.20 recitace u starších, rozbory

Katka

9.40 – 10.00 hlasovka (Katka), všichni
11.45 – 12.40 malí – výtvarný a slohový úkol k textu (zajistit dohled) – Katka
(možná – pomoc – experimentování s textem s malými – Jana C.)

Jitka
11.00 – 11.35 - práce s tělem Jitka (7 dětí ze třetí kategorie)
13.40 – 14.10 práce s tělem (Jitka, IV. kategorie WP),


Lucka
11.00 -11.35 – experimentování s texty, malí LS
11.40 – 12.40 třetí kategorie – práce s textem LS (pomoc – Standa)
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':