Databáze českého amatérského divadla

Texty: Dobřeň, Excerpce pro MČAD 1998-2002

DOBŘEŇ o.Mělník
1918 -zahajuje divadelní představení na vypůjčeném třírohém jevišti Vzdělávací kroužek, 1940 připojen jako divadelní odbor k místní osv.komisi. Repertoár: Její pastorkyňa, Lucerna, Otec, Naši furianti, Paličova dcera, Vojnarka a j. Do r.1943 bylo 131 představení (Černický)
1918 zahájil představením na vypůjčeném třírohém jevišti Vzdělávací kroužek. V roce 1940 byl připojen jako divadelní odbor k místní osvětové komisi. Pečlivě vybíraný repertoár tvořila na př. Její pastorkyňa, Lucerna, Otec,Naši furianti, Vojnarka, Paličova dcera. Do roku 1943 to bylo 131 představení. Členů bylo v tomto roce 43, z toho 16 činných. (JM)Ve službách Thalie II. s.184.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':