Databáze českého amatérského divadla

Texty: Kladno, www repertoár 2004

Bubáci a Hastrmani
Veselá pohádka o roztomilých strašidlech a hastrmanech!

Neposedné malé strašidýlko Bubáček se zkamarádí s klukem hastrmánkem Pulcem a začíná velké dobrodružství! Budou se snažit zachránit mlynářovic Toníčka a Kačenku, které vězní zlá a ošklivá Ježibaba. V tom jim budou bránit Koktačka a Dupačka, nešikovné pobočnice Ježibaby. Nic se ale neobejde bez pomoci jejich tatínků a paní mlynářky. Jak to všechno dopadne? Přijďte se podívat sami! Bubáci a Hastrmani se vás už nemohou dočkat! [galerie]

Kocour v Botách
Veselá pohádka o roztomilém kocourovi Matějovi a jeho dobromyslném kamarádovi, mlynářském klukovi Matyáškovi. Matěj s Matyáškem se vydají v přestrojení na královský hrad, aby přinesli panu králi králíky. Král Sigismund IX je totiž nemocen, protože nemá své nejoblíbenější jídlo - králíka na smetaně.

Silvestr
Komedii od Jana Jílka si vybral režisér Václav Valín pro svou další tvorbu v našem souboru.

Můžete se těšit na komediální děj, při kterém vaše bránice nezůstane v klidu. Dále pak vtipné scénky a dialogy. Jako hlavní postava figuruje starší zatrpklý Silvestr a jeho dávná přítelkyně vyznávající komunistické ideje. Atmosféru z nedávných dob JZD skvěle doplňují herecké výkony. Věřte, že návštěvou JZD neprohloupíte. :-)
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':