Databáze českého amatérského divadla

Texty: Kuks, excerpce

Kuks, Geisslers Hofkomedianten, Heinrich Rademin, Petr Hašek+ r.: Atalanta aneb Pronásledování z lásky aneb Krutá královna Tegeantů.

KUKS (210 obyv., okres Trutnov): Geisslers Hofcomoedianten je soubor mladých ochotníků, který má stálou scénu v obci Kuks, ve stodole zvané Comoedien-Haus. Soubor je osmičlenný, vznikl před 10 lety. Již 4 roky hraje pod nynějším názvem. Během června pořádá na Kuksu řadu představení. Hraje se v exteriéru i na stálé scéně. Soubor již několik let spolupracuje s místními dětmi, konkrétně se souborem Bambi di Terme, který vznikl před 2 lety. (Noviny Náchodska, 14.06.2005)
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':