Databáze českého amatérského divadla

Texty: 2005 Dvouhra, projekty

Praha, Oldstars, Dvouhra, 2005

Dvouhra Oldstars v Eliadově knihovně Divadla Na Zábradlí
Informace z divadel, 27.11. 2005
Absolventi Dismanova rozhlasového dětského souboru oslaví Vánoce novou premiérou.
Absolventi Dismanova rozhlasového souboru nastudovali neznámou hru francouzského autora Georgea Neveux v překladu Evy Outratové Dvouhra a publiku ji v premiéře představí ve středu 14. 12. od 22:00 v Eliadově knihovně divadla Na Zábradlí v Praze.
V režii debutujícího Adama Ruta vystoupí osvědčený Jiří Konvalinka a Martin Steve Luhan.
Hra o dvou lidech v jedné hlavě a jednom člověku ve dvou tělech. Tragická komedie? Komická tragedie? Zbabělost, Moc, Pomsta…Představení pro zasmání i k zamyšlení, o tom, co se stane, když nám jednoho dne dojde trpělivost…
Nejbližší reprízy:
19. 12. a 18. 1. vždy od 19:00 v Jindřišské věži v Praze
Oldstars je umělecká skupina sdružující studenty a čerstvé absolventy uměleckých škol
a institucí, zejména absolventy Dismanova rozhlasového dětského souboru při Českém Rozhlase.
Mezi projekty Oldstars patří:
„Ve3fest“ – festivalová přehlídka mladých nezávislých kapel.
„Sen noci Podkrušnohorské“ – kočovné letní putování studentů severem republiky s divadelním vozem a inscenací slavného komediálního textu W.Shakespeara .
„Radiomost Kjóto-Praha“ - projekt spolupráce Dismanova rozhlasového dětského souboru z Prahy a studentů z Kjóto Sanjo Radio Cafe z japonského Kjóta pod záštitou českého velvyslanectví v Tokiu. Studijní stáže a workshopy v rozhlasových studiích partnerských měst.
Oldstars bylo v letošním roce finančně podpořeno Českým Hudebním Fondem a Nadací Život Umělce. Projekt „Radiomost Kjoto- Praha“ byl podpořen Magistrátem hlavního města Prahy a grantem generálního ředitele Českého Rozhlasu. Mediálním partnerem kočovného projektu „Sen noci Podkrušnohorské“ je Český Rozhlas Sever. Mediálním partnerem „Ve3festu“ je Radio Beat.
www.oldstars.wz.cz
Zdroj: oldstars@centrum.cz

Copyright © 1999-2000 DIVADLO.CZ
Generováno28.11. 2005 20:27:37
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':