Databáze českého amatérského divadla

Texty: www.habrovka.cz/historie.php

Vzestupnou tendenci kvality festivalu se podařilo udržet i v loňském roce na již III. ročníku (2005). K vidění byla, mimo jiné, představení divadla Křoví, Pavla Vangeliho, Divadelního spolku SKOK a opět Laurychova divadla. Hudební produkce byla rovněž bohatá. Za všechny uveďme alespoň Zdeňka Bínu, MadFinger, Stan the Man Bohemian Blues Band, Romatino a Jazzbox. Celé sobotní dopoledne bylo opět věnováno dětem.

Novým prvkem loňského programu bylo promítání dokumentárních filmů studentů FAMU, včetně filmu o vystoupení Marka Pačana na festivalu HABROVKA 2004 (viz výše). Celkově lze minulý ročník festivalu HABROVKA charakterizovat zatím historicky nejvyšší návštěvností, nejvyšším počtem spolupořadatelů, sponzorů i účinkujících a také největším rozpočtem.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':