Databáze českého amatérského divadla

Texty: Karviná, Popelka - citace

VRCHOVSKÝ, Ladislav: KP dospělých činoherních souborů hrajících dětem se letos poprvé a s úspěchem konala v Ostravě-Porubě. AS 2004, č. 3, s. 55.

Výňatek:
Popelka v provedení DS Harlekýn Karviná nesla všechny známky začátečnického divadla, a to přesto, že podle vlastních slov souboru tento hraje pro děti již několik let. Veršovaný text zůstal jen u značně neumělého pokusu o rýmování bez větší míry poezie, režie přehlédla značný počet nelogických a zmatených situací a dovolila dokonce hercům zdlouhavou scénu hledání Popelky mezi dívkami v hledišti prostřednictvím zkoušení střevíčku. Co by se stalo, kdyby náhodou některé z divaček střevíček „pasoval“, na to asi nikdo nepomyslel …

Související Soubory

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':