Databáze českého amatérského divadla

Texty: Kostelec nad Orlicí, Čilimník - obsazení

Klicperův Chlumec
Josef Tejkl: ČILIMNÍK
Typ akce : komedie
Místo : Říhův dům Chlumec nad Cidlinou
Vstupné : pořadatel neuvedl
Účinkují : DS Černí šviháci Kostelec n.O- Milan Perger st.-Policajt, Petr Malý, Josef Žid, Josef Tejkl, František Novák-Michalec, Zbyněk Svoboda, Milan Perger ml., Ludvík Žid, Aleš Hamáček, Jana Neumannová, Martina Dašková.
Režie : Josef Tejkl

Čilimník. Co se skrývá pod oním podivným názvem? Jak známe Černé šviháky z jejich her předchozích (Amatéři a Solný sloupy), určitě to nebude inscenace o stejnojmenné plazivé dřevině. Nahlédneme-li ovšem na podtitul (velké právnické laudatio), leccos se již lze domýšlet. Ale opravdu jen vzdáleně, neboť Černí šviháci rádi překvapují. V každém případě se pokusí být zase trochu jiní, avšak zároveň poučení z obou her předchozích. Čilimník měl by být trestí toho divadelně pozitivního, čeho se doposud dopustili.
Výtvarná spolupráce - Petra Ludvíková
Zbrojmistr - Josef Mykysa
Umělecký truhlář - Jarda Vančura
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':