Databáze českého amatérského divadla

Texty: DIGRINOVÁ, Jana: ROREJSOVÉ UPEKLI DALŠÍ ŠTRŮDL

ROREJSOVÉ UPEKLI DALŠÍ ŠTRŮDL
Jana DIGRINOVÁ, 24.09.2006, (30 čtenář(ů)) Naše noviny | VÍCE | 19/2006
Mníšek pod Brdy – Čtvrtý týden v září se v Mníšku konal festival divadla, filmu a hudby Štrůdl, který připravuje občanské sdružení Rorejs.
Již šestý podzim si návštěvníci festivalu v Mníšku mohli vychutnat nejen kulturní, ale také pečený štrůdl. Festival byl zahájen tragikomedií Mexická jízda a pásmem dokumentárních filmů Jeden svět. V sobotu byl připraven program pro nejmenší, odpoledne divadelní společnost Tyl z Rakovníka představila dramatizaci románu Zdeňka Jirotky Saturnin. Na nádvoří zámku vystoupila skupina 2+1 s folkjazzovým koncertem. Následovalo autorské čtení Bohuslava Vaňka Úvalského. Festival byl zakončen koncertem skupiny Eggnoise.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':