Databáze českého amatérského divadla

Texty: Zatoulaní hrošíci - 2004

KUPFOVÁ, Zdenka (Z podkladů předsedkyně poroty Mgr Anny Kučerové): Krajská přehlídka dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Padubického kraje – Holice. Deník Dětské scény 2004, č. 0, s. 11–12.

1. K přímému postupu na Celostátní přehlídku „Dětská scéna 2004“ v Trutnově doporučuje představení Zatoulaní hrošíci - ZUŠ Vysoké Mýto, ved. Irena Truhlářová. Představení probíhalo ve svižném tempu, jednoduché přestavby krabic zajímavě proměňovaly prostředí. Interpretky jsou vybaveny po stránce mluvní, pohybové a rytmické, v práci s loutkou využily technické možnosti, které jim různé typy loutek poskytly. Inscenace měla celistvý tvar, působila živě a zaujatě. Jedinou vadou na kráse bylo chvílemi až psychologické herectví v postavě ředitele cirkusu, které stylově nekorespondovalo s celkovým pojetím.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':