Databáze českého amatérského divadla

Texty: Desná, 4. ročník oblastní přehlídky dětských, divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna 2006 - O desenského medvěda.

DESNÁ (3500 obyv., okres Jablonec nad Nisou): Dne 11.3. se v Kulturním domě Sklář v Desné konal 4. ročník oblastní přehlídky dětských, divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna 2006 - O desenského medvěda. Účinkující bojují o postup do krajského kola v Liberci. Na programu bylo 6 inscenací, v nichž se představily např. nově vzniklý DDS Strč prst skrz krk při DS Vojan Desná, dramatický kroužek při DDM Větrník Liberec, Taneční a pohybové studio Magdalena Rychnov u Jablonce nad Nisou aj. (Deník Jablonecka, 6.3.2006)

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':