Databáze českého amatérského divadla

Texty: Cena diváků Apostrof 2007

Předání Ceny diváku v Divadle Na zábradlí uzavřelo divadelní festival APOSTROF

Praha, 3. července 2007 - Divácky nejúspěšnějším představením 9. ročníku Mezinárodního festivalu nezávislých a amatérských divadel bylo představení Romeo a Julie v podání maďarského souboru Kompánia. Jeho zástupci převzali z rukou ředitele festivalu Akrama Staňka keramickou vázu od Hynka Chmelaře.
Fotografie Petra Ulrycha, které získaly divadelní soubory umístěné na druhém a třetím místě, poputují do Sýrie a Ruska. Syrský soubor, který se představil na festivalu APOSTROF již v pátek 29. června se hrou Snění o dobrém bydle, si odvezl fotografii s názvem For Gustav Klimt. Třetí místo, jež bylo oceněno fotografickým obrazem Stark, získala dvě divadla - ruský soubor BABI a české pořadatelské divadlo Lucerna MB za společný česko-ruský projekt Evropa - Žena na hranici, žena v srdci, jenž vznikl během loňského festivalu.

Zdroj: Jakub Řehák, jakub.rehak@stance.cz

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':