Databáze českého amatérského divadla

Texty: Strakonice, DS Čelakovský, ZAJÍC, Vladimír: I když erbem byla sněženka… - Úžasná svatba. AS 2007, č. 2, s. 29–30.

Scéna mladých při DS Čelakovský Strakonice – Robin Hawdon: Úžasná svatba. Jelikož režisér zvolil dobře napsanou hru a nechal se jí vést, představení zaujalo i publikum pod patnáct let, které ho pozorně sledovalo a docela si užívalo. Bylo by dobré ještě vzít ostrou tužku a škrtat, aby byl naplněn princip situační komedie, neboť děj má tendenci sklouzávat do slovního vyprávění a ne jednání v prostoru, a též jednání slovem zvolna slábne. To se týká především dámské šatny, která v tvarování postav občas klouže po povrchu, oproti pánům, kteří jasněji a čistěji sdělují co chtějí, i to, jak se k cíli dostat.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':