Databáze českého amatérského divadla

Texty: Pozvánka na Setkání mladých amatérských divadelníků v Šumperku 2008

Setkání mladých amatérských divadelníků - S.M.A.D. - Šumperk 2008
15. - 24. srpna 2008

Divadelní dílna - ŠUMPERK 2008

Pořádá OS Společnost amatérské divadlo a svět v odborné garanci NIPOS-ARTAMA Praha ve spolupráci s Městským divadlem, Střední zdravotnickou školou a MÚ v Šumperku. Projekt se uskuteční s finanční podporou Ministerstva kultury a města Šumperk.

Setkání mladých amatérských divadelníků Šumperk 2008 je pracovní divadelní dílnou. Účastníci dílny budou pracovat vždy s jednou osobností českého či slovenského divadla. V letošním roce otevíráme 6 tříd po cca 12-16 účastnících. Zvažte svoji volbu, zejména volbu náhradních tříd. Napište poctivě, pokud o žádnou náhradní třídu nebudete mít zájem, přihlášku však zašlete co nejdříve. Další program bude obsahovat představení, besedy, projekce apod.


VŠEOBECNÉ podmínky platné PRO VŠECHNY:

Termín: 15. - 24. 8., uzávěrka 27. 6. 2008, zbylá místa budou doplňována na dotaz. Příjezdy: v pátek 15. srpna 2008 do večera, odjezdy: v neděli 24. srpna 2008 ráno, vlastní dílna: 8 dní mezi tím. Nutná účast PO CELOU DOBU dílny včetně závěrečné prezentace!Věkový limit: 17 - 30 let, výjimky směrem nahoru jsou možné, ale konzultujte telefonicky, pod 17 let (počítá se den zahájení dílny) pouze ve výjimečných případech na základě dohody. Pro věk do 18 let vyžadujeme předložení písemného souhlasu alespoň jednoho z rodičů.S sebou (pro všechny dílny - individuální požadavky, jsou-li jaké, viz jednotlivé třídy): Pohodlné oblečení, ve kterém můžete pracovat, válet se po podlaze či trávníku. Obuv taktéž vhodná. Jakékoliv nápady, hudební nástroje, zvláštnosti. Psy nebrat!

Letos bychom chtěli opět zajistit trička s logem v hodnotě 100 Kč pro účastníka, které zaplatí na místě v Šumperku (zelená barva, bílé logo). Pokud si tričko chcete objednat, napište to do přihlášky.Kurzovné:

1800 Kč (kurzovné, ubytování v domově mládeže v postelích a s určitou mírou soukromí asi 4-5 na pokoji, doplňkový program) - doprava a strava za vlastní.

1100 Kč (kurzovné, ubytování v domově mládeže v hromadné místnosti ve vlastním spacáku, případně s karimatkou, doplňkový program) - doprava a strava za vlastní. Pro spacáky je omezený počet míst, přijímáme jen ty, kdo už ve spacáku (na Dílně) spali. Kdo se nevejde, bude si muset doplatit postel.

800 Kč (kurzovné, bez ubytování - vhodné pro místní či ty, kteří mají v Šumperku možnost bydlet u známých, doplňkový program) - doprava a strava za vlastní.

Vaše přihláška bude podle došlého pořadí brána v úvahu při zařazování do tříd. V zájmu urychlení komunikace volte prosím adresu pro zaslání v pořadí: e-mail, fax, osobní donáška, normální pošta a uvádějte takovou adresu či telefonické spojení, které budou skutečně platné. Berte ohled i na Vaši nepřítomnost v bydlišti o prázdninách a zajistěte si možnost vyřízení vzkazu.

V polovině července obdržíte potvrzení Vaší účasti v konkrétní třídě a číslo účtu (dříve žádné peníze neposílejte!!!). Po dohodě je možné vystavit i fakturu.

Přihlášky zasílejte na adresu:
NIPOS-ARTAMA, Alena Crhová, P.O.Box 12 / Blanická 4, 120 21 Praha 2,
nebo e-mailem: crhova@nipos-mk.cz; a.crhova@volny.cz

Telefonické dotazy:
Alena Crhová: 221 507 968, 604 569 781
Karel Tomas: 221 507 935, 603 480 111
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':