Databáze českého amatérského divadla

Texty: Ostrov, HECHT, Michal: Soukání v pohybu, Ostrov – Večerní má; V bludišti mého srdce; Dar ohnivého ptáka. AS 2007, č. 3, s. 72.

Dále chronologicky, jako druhé v pořadí, přišlo na řadu představení souboru HOP-HOP (Irena Konývková) z Ostrova – Večerní máj. Úžasné v oblasti jazykové (hráli totiž v angličtině), ale i v pohybu. O lásce a moci. Herci podali neuvěřitelný výkon a klub lektorů nevyslovil jedinou kritickou připomínku. Se stejnými ohlasy se setkalo jejich druhé představení V bludišti mého srdce, které se hrálo na malé scéně ostrovské ZUŠ v neděli večer. Experimentální poezie slovní i grafická, ověnčená expresivním pohybem. V obou představeních předvedli protagonisté vynikající divadelní cítění a schopnost dokonalého spojení slova a pohybu. Abych vyčerpal vše z jedné dílny, zmíním se hned o nedělním představení souboru HOP-HOP, ale tentokrát jeho dětské skupiny. Jejich skoro premiéra (hráli to totiž podruhé v životě) Dar ohnivého ptáka byla velice milým dětským představením. Trochu neučesané, s roztomilými chybičkami, ale opravdově nebylo co vytknout. Děti odvedly vynikající práci a ukázaly, že jednou adekvátně nahradí starší HOP-HOPáky.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':