Databáze českého amatérského divadla

Texty: Impuls - Informace pro účastníky přehlídky Audimafor 2009

AUDIMAFOR, aneb Kostelecký kostlivec
27. - 29 března 2009 - informace
Kostelec nad Orlicí, Městský klub Rabštejn
Regionální postupová přehlídka
experimentujícího a studentského divadla
a divadla poezie


Vážení a milí přátelé,
v příloze vám zasílám konečný program přehlídky.
Těm, kteří tak ještě neučinili, připomínám termín 20. února pro dodání podkladů pro programovou brožuru. Budu vám vděčná, pokud mi je zašlete elektronickou poštou (v textové podobě!! – ve wordu).
Zároveň si dovoluji Vás požádat o zaslání textů s případnými úpravami pro porotu, aby se na hodnocení představení mohla připravit, je to i ve Vašem zájmu. Texty Vám budou vráceny.
Organizační pokyny:
doprava:
- prosím vás o co nejúspornější způsob dopravy.Vystupujícím souborům hradíme dopravu na základě příkazní smlouvy objednaným autobusem (fakturace na adresu Impuls, Okružní 1130, 500 03 HK, IČO: 361488). Pokud přijedete osobními auty či veřejnou dopravou, hradíme jízdné hotově na místě.
Z Hradce Králové bude vypraven autobus v sobotu od Divadla Jesličky, odjezd od Kulturního klubu Rabštejn zpět do Hradce Králové - časy upřesníme po dohodě s Jesličkami
stravování:
- se bude odehrávat v místním klubu. Zde bude k dispozici bohatý sortiment všemožného občerstvení ve velmi rozumných cenách. Vystupující divadelníci obdrží od pořadatelů jedno teplé jídlo zdarma.
ubytování:
vám nabízíme
a) zdarma ve vlastním spacáku na vlastní podložce v prostorách klubu Rabštejn (většinou všichni znáte)
b) v domově mládeže za cca 200,- Kč na osobu a noc.
Zvláštní technické požadavky konzultujte s vedoucím klubu Rabštejn Václavem Uhlířem na telef. číslech: 494 321 588 nebo mob. 603 295 200
Vstup na všechna představení zdarma. Věříme, že využijete příležitosti a na přehlídce setrváte po celou dobu, nebo alespoň celý hrací den.
Přehlídka je postupová. Součástí účasti souboru na přehlídce je i hodnocení. V lektorském sboru jistě zasednou: Alena Zemančíková, Karel Šefrna, Tomáš Žižka, Petr Christov, Vladimír Hulec a Filip Huml. Do programu jsou zařazeny rozborové semináře.
Porota může doporučit soubory na Šrámkův Písek, Mladou scénu Ústí nad Orlicí a Wolkrův Prostějov. A dále udělí individuální ocenění, která budou předána na slavnostním vyhodnocení všech divadelních přehlídek na závěr divadelní sezóny.
Přiloženou návratku laskavě pečlivě vyplňte a odešlete do 15. března. Pokud potřebujete zajistit ubytování internátního typu, požadavek zašlete obratem.


Těšíme se!
Za pořadatele: Naďa Gregarová
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':