Databáze českého amatérského divadla

Videa: Libice nad Cidlinou, Souchotiny, FEMAD 1997


Příležitostné divadelní uskupení členů souboru Vojan Libice nad Cidlinou a účastníků FEMAD, František Hajniš: Souchotiny aneb Láska je usmrtila. V iprovizovaném představení hrají Slávka Hubačíková, Jaroslava Mikešová, Vladimír Valeš, Pavel Tajčovský, Jaroslav Vondruška st., Jaroslav Vondruška ml., Helena Vondrušková a mnozí další.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2015.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 20. 9. 1997
Místo pořízení: Kulturní dům Libice nad Cidlinou
Délka záznamu: 00:26:22

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':