Databáze českého amatérského divadla

Videa: Zliv, Hudradlo, Létající dědeček, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1995


Divadlo Hudradlo, studio tvořivé dramatiky Zliv, Štěpán Zavřel: Létající dědeček. Dramatizace Miroslav Slavík a kolektiv souboru, režie Miroslav Slavík, hudba Oskar Petr a Miroslav Slavík, výprava kolektiv souboru. Hrají členové staršího oddílu souboru Hudradlo. Premiéra 6. 4. 1995.
Záznam představení na 24. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna v Ústí nad Orlicí 1995.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v červnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 23. 6. 1995
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 0:30:12
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':