Databáze českého amatérského divadla

Videa: Zliv, Hudradlo, Píšťalka, CP Dětská scéna Ústí nad Orlicí 1997


Divadlo Hudradlo, studio tvořivé dramatiky Zliv, Miroslav Slavík na motivy lidové pověsti: Píšťalka. Režie a úprava lidových písní Miroslav Slavík, výprava kol. souboru. Premiéra 5. 4. 1997. Střídavě hrají: Markéta Kadlecová, Stanislava Knopfová, Renata Kocourková, Jakub Kotek, Hana Kuboušková, Eva Kunclová, Jana Martiníková, Lucie Pintérová, Jitka Slavíčková, Lenka Slavíčková, Zdeněk Spudil, Jana Spudilová, Daniela Štifterová, Michala Štifterová, Ivana Trefilová, Romana Zajíčková, Zuzana Zajíčková.
Záznam představení na 26. celostátní přehlídce dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů Dětská scéna v Ústí nad Orlicí 1997.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 20. 6. 1997
Místo pořízení: Kulturní dům Ústí nad Orlicí
Délka záznamu: 0:27:16
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':