Databáze českého amatérského divadla

Videa: Zlín, Malá scéna, Tři v tom, CP Divadelní Třebíč 1998


Malá scéna Zlín, Jaroslav Vostrý: Tři v tom. Režie Petr Nýdrle, scéna Vladimír Komora, kostýmy Petra Szamková. Hrají Jiří Šimčík (Ubaldo), Petra Szamková (Colombína), Jana Valášková (Ardélie), Pavla Kadlčíková (Lucinda), Hubert Kutňák (Capitano), Martin Polínek (Pandolfo), Jiří Šiller (Zanni), Jan Holcman (Ottávio), Igol Kotopulos (Horátio), Jan Hřebíček (Cola) a Pavel Kundera (Doktor).
Záznam představení na 7. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 1998.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Autor poskytl záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla v srpnu 2013.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 22. 5. 1998
Místo pořízení: Národní dům Třebíč
Délka záznamu: 1:20:53

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':