Databáze českého amatérského divadla

Videa: Řetová, PrakOta, Biloxi blues, CP Divadelní Třebíč 2003


Občanské sdružení PrakOta Řetová, Neil Simon: Biloxi blues. Režie Markéta Světlíková. Hrají: Jakub Šimek (Jopseph Wykowski), Josef Pražák (Roy Seldridge), Michal Rydlo (Arnold Epstein), Ondřej Ryska (Eugene Morris Jerome), Daniel Kovačovič (Seržant Merwin J. Toomey), Julie Exnerová (Rowena / Daisy Hannigenová).
Záznam představení na 12. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2003.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 14. 5. 2003
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:40:40

Související Soubory

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':