Databáze českého amatérského divadla

Videa: Zlín, Malá scéna, Když tančila, CP Divadelní Třebíč 2006


Občanské sdružení Malá scéna Zlín, Martin Sherman: Když tančila... Překlad Alice Nellis, režie Petr Nýdrle. Hrají: Irena Garlíková (Isadora Duncan), Marcel Kotík (Sergej Jesenin), Renata Švrčková (Belzer), Tomáš Čermák (Alexandros), Blanka Kovandová (Mary Desti), Michaela Holíková (Jeane), Petr Nýdrle (Luciano) a Lucie Burianová (Christine).
Záznam představení na 15. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2006.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v dubnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 18. 5. 2006
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:25:02

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':