Databáze českého amatérského divadla

Videa: Dobronín, Zmatkaři, Ó Elido, CP Divadelní Třebíč 2001


Divadelní soubor Zmatkaři Dobronín, Petr Žák: Ó, Elido aneb Jak to bylo doopravdy s Herkulem. Politická travestie podle Dürrenmatta. Režie a výprava Petr Žák, hudba Leoš Ripper. Hrají: Pavel Holík (Herkules, národní hrdina), Petra Sobotková (Deianeira, Herkulova milenka), Petr Šaryk Coufal (Polybios, Herkulův sekretář), František Kunst (Augiáš, prezident Elidy), Jiří Musil (Kambyses, čeledín a poslanec), Marian Srpoň (Srpas, syn Augiášův, listonoš), Ludmila Dostálová (Tantalidé, ředitelka cirkusu), Dagmar Hintenausová (Stračka, kráva Penthea, poslankyně), Pavlína Pejchalová (Bělka, kráva Poslankyně z Mlékopil), Dalibor Navrátil, Romana Přechová a Miluška Paříková (Poslanci).
Záznam představení na 10. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2001.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v květnu 2014.
Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 17. 5. 2001
Místo pořízení: Divadlo Pasáž Třebíč
Délka záznamu: 01:00:37

Související Osobnosti

Související Ročníky přehlídek

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':